ETH Adreslerinin 35 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaşması İle ETH Fiyat Tahminleri Yükselişte

0 1

Geçen haftaya göre en düşük seviyelerinden biraz yükseliş gören Ethereum mevcut durum itibariyle 586 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli ölçüde uzak olmakla birlikte analistlerin tahmini fiyatının yükseleceği yönünde görünüyor.

Ethereum Ocak 2018de 1440 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.800 dolar olarak kaydedildi.

Birçok analist Ethereumun yakında Bitcoini takip edeceğini düşünüyor çünkü Bitcoin son zamanlarda büyük bir iyileşme göstererek 19.000 doların üzerine çıktı.Kripto analiz firması Santiment geçtiğimiz günlerde Ethereum adreslerinin sayısının Ocak 2018den bu yana bir günlük en yüksek seviyeye ulaştığını belirtti. Adres sayısının 177.500e ulaşmasıyla 35 ayın en yüksek seviyesi görüldü. Santiment bu durumun bir yükselişin yakın olduğu dair işaret olduğunu söyledi.

Adres sayılarının Ocak 2018deki yükselişinin olduğu süreçte Ethereumun fiyatı da tüm zamanların en yüksek seviyesi olarak kayda geçti. Bu durum analistlerin ETHnin yükselişi ile ilgili umutlanmasına neden oldu. 

ETH İçin Yeni Bir Boğa Döngüsü

Kripto yatırımcısı Michael van de Poppe kısa bir süre önce Ethereumun yeni bir boğa döngüsünün başında olabileceğini belirterek bir grafik paylaştı.

“Ethereum grafiği yeni bir boğa döngüsünün başlangıcının sinyalini veriyor. En önemli seviyeler 425 dolar ile 460 dolar aralığıdır. Bir sonraki yükseliş büyük olasılıkla 850 dolar ve 1.150 dolar olacak. Satın alma zamanı diyebiliriz.

Ethereum bu yıl transferlerde 1 trilyon dolardan fazla işlem yapacak olsa da Ryan Selkis ETHnin Bitcoinden daha düşük olduğuna inanıyor Wall Street analisti Raoul Pal Ethereumun 10 yıl içerisinde Bitcoini tersini çevirebileceğini düşünüyor.

Real Vision CEOsu Raoul Pal Blockchainin daha fazla benimsenmesi sebebiyle Ethereumun fiyatının yükselebileceğine inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku