Eski Goldman Sachs yöneticisi: Ethereum yakında Bitcoin i geçebilir

0 0

Goldman Sachsın eski Avrupa hedge fon satış müdürü Raoul Pal Bitcoin ve Ethereumun bir fiyat kırılma noktasında olduğunu ve ETHnin gelecekte lider kripto para birimi BTCsini geçebileceğini belirtti.

ETHEREUM TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Pale göre pazartesi günü yaşanan artış BTCnin en büyük kırılma örneklerinden biriydi.

Pal ayrıca Ethereumdaki 250 doları aşan artış hakkında yorum yaptı ve ETHnin bir mola arifesinde olduğunu ve hatta bu anlamda Bitcoinden daha iyi performans gösterdiğini belirtti.

Mike Novogratzın Galaxy Dijital Fonu gibi kripto bazlı hisse senetlerine yatırım yapmanın öneminden de bahseden Pal bu varlıkların kripto pazarındaki fiyat hareketinden de olumlu etkilenebileceğini söyledi.

Real Vision CEOsu da Bitcoin ve Ethereum destekçilerine mesaj gönderdi. İki varlığın rakip olmadığını farklı ekosistemleri temsil ettiğini belirten Pal yatırımcıların diğer tarafa saldırmayı bırakmaları gerektiğini söyledi.

Makro yatırımcı “Lütfen unutmayın: Bitcoin ve Ethereuma saldırı yok. İki farklı yapı ve ekosistem. Ben de Galaxyyi seçtim çünkü biliyorum. Başka şeyler de biliyor olabilirsiniz. İyi şanslar. Dışarıda dijital bir gelecek var. Öyleyse git al” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku