Eski başkan böyle dedi: Ülke kripto para merkezi olacak

Abone Ol
Eski başkan böyle dedi: Ülke kripto para merkezi olacak
Gökçe Hürata
 • 10 Temmuz 2020
 • Yazar:

  İsviçre’nin eski devlet başkanı Johann Schneider-Ammann, ülkesinin kripto para merkezi olacağını savundu.

  Johann Schneider-Ammann, kısa süre önce Crypto Valley Venture Capital (CV VC'nin yönetim kuruluna katıldı. CV VC, isim firmasının “kripto vadisi” Zug, İsviçre yakınlarındaki kripto şirketlerine yatırım yapan bir girişim.

  Cointelegraph'a mülakat veren Schneider-Ammann, CV VC'nin kendi ekosistemini yaratacağını belirtirken, blok zincirinin İsviçre'nin geleceğinde önemli bir faktör olacağını söyledi.

  Schneider-Ammann ; “Bu yeni teknolojinin potansiyeli beni büyüledi ve bunun İsviçre'ye geleceğin teknolojisinde lider olmak için eşsiz bir fırsat verdiğine inanıyorum” değerlendirmesinde bulundu.

  İsviçre, kripto para camiasında dünyadaki en ilerici ülkeler arasında yer alıyor. Schneider-Ammann, İsviçre sisteminin avantajlarını şu ifadeyle özetledi:

  “Esnek İsviçre hukuk sistemi soyut olarak formüle edilmiş yasaların yeni zorluklara çok az çaba sarf edilerek uygulanmasına izin veriyor.”

  Son altı yılda İsviçre'de Dağıtık Kayıt Teknolojisi (DLT) ve blok zinziri ile uğraşan 800'den fazla şirket bir ekosistem geliştirdi.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Johann schneider ammann ile ilgili her şey

  Eski başkan böyle dedi: Ülke kripto para merkezi olacak

  Eski başkan böyle dedi: Ülke kripto para merkezi olacak

  İsviçre’nin eski devlet başkanı Johann Schneider-Ammann, ülkesinin kripto para merkezi olacağını savundu. Johann Schneider-Ammann, kısa süre önce Crypto Valley Venture Capital (CV VC'n...

  • 10 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.