Eski Bakkt CEO sundan büyük düşüş öncesi milyonlarca dolarlık hisse senedi satışı

0 0

The Blockun The Daily Beast raporuna göre Bitcoin platformu Bakktın eski CEOsu Loefflerin ilk hisse satışı Senato Sağlık Komitesinin koronavirüs hakkında bir toplantı yaptığı gün 24 Ocakta geldi.

BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

İlk satış 50 bin dolar ile 100 bin dolar arasında değişen Resideo Technologies hisselerinde yapıldı. Şirketin hisse senedi fiyatı o zamandan bu yana yarıdan fazla düştü. Diğer satış işlemleri Comcast Corporation Keysight Technologies Ross Stores ve diğer şirketlerin hisseleri olup 1 milyon 275 bin ile 3 milyon 100 bin dolar arasında değişiyordu.

İlginç bir şekilde Loeffler başlangıçta bu satışların çoğunun kocası kurucusu Intercontinental Exchange Başkanı ve CEOsu ve New York Menkul Kıymetler Borsası başkanı Jeffrey Sprecher adına yapıldığını belirtti. 12 Martta hisselerin çoğunun ortak olduğunu söyledi.

Satış raporunda 22 adet işlem listelendi. 12 Mart tarihinde başka bir rapor daha yayınlandı. Burada toplam 25 işlemden 23ü satış ve sadece ikisi alım satım. Loefflerın satışları tarafından bildirilen birçok hisse senedi son piyasa çöküşünde değerlerini kaybetti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku