ERC20 Tokenları Ethereum için yükselişi getirecek mi? 

0 3

Son veriler Ethereumdaki ERC20 tokenlarının ana projeye göre daha fazla pazar payı kazandığını gösteriyor.

ERC20 tokenlarının Ethereumda yeniden canlandığını görebilir miyiz?

2017den sonra çoğu başarısız ICOlar ile ilişkilendirildi ve kullanım durumu olmadı. Birçoğu ERC20 tokenlarının etrafındaki hype’ın büyük ölçüde ölü olduğunu düşünüyordu. Ne de olsa 2018 Ethereum ve token ekosistemi için zor bir yıldı. Ancak ERC20 tokenları tüm olasılıklara rağmen 2019da geri döndü.

ERC20 2019’da Pazar Payını Artırıyor

Bununla birlikte 2019 bazı ERC20 tpkenlarının önemli ölçüde toparlandığını gördü. Aslında tüm ERC20 tokenlarının toplam piyasa değeri bu yıl Ethereuma göre kazanmış durumda. CoinMetrics’in son zamanlarda gösterdiği gibi yükseliş yavaş ama istikrarlı.

Ethereum 2015 yılında taşkın kapılarını 2017de zirveye ulaşan “tokenlara” açtı. ERC20 token bir noktada tüm kripto dünyasında fiili token standardı haline geldi. Ancak Tezos (XTZ) ve Tron (TRX) gibi platformların artık kendi tokenlarını çıkarmasıyla rekabet çok daha şiddetli hale geliyor. Yine de Ethereumdaki ERC20 tokenlarının 2019da kendine ait olduğu ve hatta önemli bir pazar payı kazandığı görülüyor.

ERC20 Tokenleri Ethereuma Geri Dönüyor mu?

ERC20 tokenlarının 2017de ulaştığı zirvelere tekrar ulaştığını görmemiz muhtemel değil. Ancak son eğilimler bir süre kripto para birimi endüstrisinde önemli bir fikstür oluşturacaklarını göstermekte.

Şimdilik Ethereum belirteç ekosistemini oluşturmaktan ziyade riskli bir consensus modeline ve merkezi olmayan finansmana geçmeye odaklanmış durumda. Yine de bu tokenların büyümesi genel olarak bir bütün olarak Ethereumda net bir patlamaya işarete der. Bu durum Ethereum hayranları için iyi bir haber ve ağın hala aktif olduğunu gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku