EOS’ta göstergeler artışa işaret ediyor

0 0

SMA 20 eğrisi SMA 50’yi geçmek istiyor. Elliott Osilatör iki düz yükseliş seansı düzenledi. Pazartesi günü yükselişin ardından EOS / USD bu Salı günü şu ana kadar biraz yavaşladı. 

EOS / USD bu pazartesi 3.28 dolardan 3.46 dolara yükseldi ancak o zamandan beri 3.45 dolara düştü. Pazartesi ve salı günü saatlik yapılan durum değerlendirmesi bize fiyatın 325 dolardan 347 dolara yükseldiğini ve o zamandan bu yana yatay bir trend izlediğini gösterdi. Alıcılar momentumunu yeniden kazanmak isteyecek. Fiyatın yukarı doğru ivmesine devam etmesi için 3.50 dolar bölgesinden geçecek.

20 günlük Bollinger bantları fiyat dalgalanmasının arttığını belirterek genişledi.  20 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA 20) yükseliş işareti olan SMA 50 eğrisini geçmeye çalışıyor.

Elliott Osilatörünün üç kırmızı seanstan sonra iki yeşil seansı varken Hareketli Ortalama Yakınsama / Iraksama göstergesi (MACD) sürekli yükseliş momentumunu gösteriyor. 

Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesi yaklaşık 6216 seviyelerinde seyrediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku