EOS ve Litecoin yatırımcısının yüzünü güldürecek mi?

0 0

0.00037 BTC ve 0.00038 BTC seviyelerinin arasında kalmaya devam ettiğinden EOS fiyat tahminimiz bundan sonraki aşamanın yükseliş olacağı şeklinde.

EOS Eylül ayının sonunda bir düşüşün ardından kaybedilen pozisyonları neredeyse geri kazandı. Şu anda EOS 0.0003950 BTCye doğru daha da yükselen bir Üçgen paterni oluşturuyor. Bu seviyeye birkaç gün içinde ulaşılabilir. EMA 50 kripto para büyümesini EOS Hareketli Ortalamanın üzerinde bulunduğundan onaylamış durumda. Böylece RSI göstergesi de yükseliyor.

EOS yazının yazıldığı sırada 0.0003734 BTC işlem görüyor.

LTC / BTC

Litecoin son tahminlerimize göre düşüş yönlü işlem görüyor ve şu anki seviye henüz alt değil. Satıcılar kısa ve uzun vadeli senaryolara hakim durumdalar.

4H grafikte hiçbir şey alıcıların baskısını göstermiyor. Ticaret hacmi endeksi düşmekte ve fiyat düşüşünü teyit etmekte. Ayrıca RSI göstergesi aşırı satım alanına ulaştı ancak bu oranın daha da derinleşebileceği anlamına geliyor. Bu durumda en yakın seviye fiyatın kısa sürede ulaşabileceği sarı aralık şeklinde
Litecoin yazının yazıldığı sırada 0.006742 BTC üzerinden işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku