Enjin Birleşmiş Milletler’den Onay Aldı: ENJ Fiyatı Ağustos’ta Fırlayacak mı?

131

Enjin Coin (ENJ) 27 Mayıs’ta kaydedilen 2,75 dolar’ın üzerindeki rekor yükseklerden 0,80 dolar‘ın altına düştü. An itibariyle, ENJ 1.32 dolardan işlem görüyor.

Birleşmiş milletler küresel ilkeler sözleşmesi Enjin’i kabul etti

Enjin Network, 2009 yılında Witek Radomski ve Maxim Blagov tarafından kuruldu. İlk başta, oyun platformuydu ve 2017’de ağ, Enjin Coin için ICO gerçekleşti. Bu projenin misyonu, NFT’lerin kolayca değiş tokuş edilmesi için bir ekosistem oluşturmaktı. Platform, tokenlar ve NFT’ler oluşturmanıza  olanak tanırken, kullanıcılar dijital varlık alışverişinde bulunduğunda da kazanabilirsiniz.

ENJ, yeni nesil NFT’lerin değerini doğrudan desteklemek için kullanılan Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. Proje, bu yıl kullanıcı aktivitesinde muazzam bir büyüme yaşadı ve milyonlarca insan, token ve NFT’leri yönetmek, oluşturmak ve takas etmek için Enjin’in ürünlerini kullanıyor. Enjin cüzdanı dapp’leri kullanmanıza izin verir ve varlıkları, özellikle video oyunları için yepyeni bir olasılıklar dünyasının kapısını açan Enjin coin’lerinize “eritebileceğinizi” söylemek önemlidir. Diğer bir deyişle, oyuncular bu projenin popülaritesini daha da artırabilecek video oyunları oynayarak kazanabilirler. Geçen hafta, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi, Enjin’in dünyanın en büyük kurumsal sürdürülebilirlik girişimine kabul edilen ilk NFT şirketi olduğunu bildirdi. Projenin CEO’su Maxim Blagov şunları söyledi:

BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne katılmak, Blockchain teknolojisi aracılığıyla insanların hayatlarını iyileştirmeye olan bağlılığımızı yeniden teyit ediyor ve bu çabaların sürdürülebilir, odaklanmış ve optimize edilmiş olmasını sağlarken aynı zamanda yol boyunca halka karşı sorumlu olmamızı sağlayacak.

 Enjin Coin Ağustos’ta iyi bir yatırım seçeneği mi?

Platformda halihazırda, çoğunlukla oyun ve girişime odaklanan birçok proje var, ancak yatırımcılar arasındaki ana soru, ENJ’nin mevcut fiyattan düşük değerde olup olmadığı ve tekrar yükselecek mi? ENJ, Mayıs 2021’de gördüğümüz seviyelerde tekrar ilerleyebilir, ancak bu kesinlikle önümüzdeki haftalarda, hatta aylarda olmayacak. ENJ şu anda 1.32 dolar seviyesinde işlem görüyor ve fiyatın tekrar 1 dolar desteğinin altına düşmesi güçlü bir satış sinyali olabilir. Bir sonraki fiyat hedefi 0,80 dolar veya daha aşağısı olabilir; Yine de, fiyat 0.10 doların üzerine çıkarsa, 0.12 dolara açık yolumuz var.

Proje, özellikle oyuncular için yepyeni bir olasılıklar dünyasının kapılarını aralıyor ve Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi’nin geçen hafta Enjin’i kabul ettiğini söylemesi önemli. ENJ, Mayıs 2021’de gördüğümüz seviyelerde tekrar ilerleyebilir, ancak bu kesinlikle önümüzdeki haftalarda, hatta aylarda olmayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

Kaynak Invezz.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku