En Büyük SHIB Balinası, Bu Yapay Zeka Coinleri Alıyor!

95

Kripto para piyasasının önde gelen SHIB balinaları, yakın zamanda yaptığı alımlarla dikkat çekiyor. Shiba Inu (SHIB) balinaları bu yapay zeka altcoin projeleri üzerinde yoğunlaştı! Peki neden? İşte detaylar..

SHIB balinaları bu token’ları satın alıyor!

Önde gelen Shiba Inu (SHIB) ve Polygon (MATIC) balinalarından biri, Ethereum tabanlı iki kripto para birimi projesi satın almasıyla dikkat çekti. Önde gelen SHIB balinası, elinde yaklaşık olarak 132 milyon dolarlık bir cüzdana sahip ve yaptığı satın alımlar birçok yatırımcının dikkatini çekiyor.

Cüzdan, toplam değer açısından en büyük 94. ETH cüzdanı olarak dikkat çekerken, balinanın elinde bulunan en büyük varlıklar, 10.3 milyon dolar değerindeki Shiba Inu (SHIB), 22.9 milyar dolarlık Ethereum (ETH), 21,6 milyon dolarlık Polygon (MATIC) ve 11.3 milyon dolarlık Tether (USDT) olarak açıklanıyor.

Önde gelen kripto para balinası, son zamanlarda bu iki altcoin projesine odaklandı. Balina, ilk altcoin projesi olarak Ethereum üzerine inşa edilen Gala Games (GALA) projesine yöneldi. Anlık olarak balinanın cüzdanında 573.998 dolarlık GALA bulunurken, balina varlıklarını 13 milyon GALA token daha arttırdı.

Popüler altcoin projesi, öncelikle GALA tabanlı oyun içi ekonomiler oluşturmaya ve kullanıcıların oyun içi ürünlere sahip olmalarını sağlamaya adanmış bir oyun platformudur. Geçen ayın sonlarında, platformun yerel token’ı GALA kabaca 0,06 dolar seviyelerine ulaştı; yayın tarihi itibariyle, o zamandan beri 0,04 dolar seviyelerine geri döndü.

Bu altcoin projeleri yakın zamanda uçuşa geçebilir!

AI teknolojilerine odaklı kripto para projesi Fetch.ai (FETCH) de balina tarafından biriktirilen bir başka altcoin projesi olarak dikkat çekiyor. Balina, devasa cüzdanına toplam 570.033 dolar düzeyinde 1.5 milyon FET token ekledi. Bununla beraber Fetch.ai’nin amacı, finansal hizmetlerin, akıllı şehirlerin, esnek ekonomilerin ve çok çeşitli diğer uygulamaların verimliliğini artıran merkeziyetsiz bir makine öğrenimi sistemi sağlamak.

AI’yı çevreleyen bir coşku dalgası, geçen ay FETCH’in yükselmesine yardımcı oldu. Altcoin projesinin fiyatı, son 30 gün içinde yüzde 60’ın artışla yayınlandığı tarihte 0.43 dolar seviyelerinde bulunuyor. Piyasa değeri ise anlık olarak 448.522.801 dolar seviyesinde.

Bununla beraber büyük kripto para balinalarının MATIC’e yönelmesi de yatırımcıların büyük ilgisine neden oldu. Geçtiğimiz günlerde balina, Polygon (MATIC) varlıklarına 800.000 MATIC daha aktardı ve yaklaşık olarak MATIC varlıklarını 935 bin dolar seviyesine çıkardı. Bununla beraber ünlü kripto para balinası, The Graph, Chainlink, Quant, ApeCoin ve Decentraland’a yatırım yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak azcoinnews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku