Elon Musk Oğlu İçin Bu Altcoin i Satın Aldığını Açıkladı

0 2

Elon Musk dokuz aylık oğlu  X Æ A-12 için Dogecoin aldığını iddia ederek bugün Dogecoinin fiyatının bir kez daha yükselmesine neden oldu. Muskın oğluna verdiği isim merak konusu olmuştu. 

Milyarder Tesla CEOsu Türkiye saatiyle aksam saat 19.00da şöyle bir tweet attı: 

Oğlum için biraz Dogecoin satın aldım. Artık o da bir minik hodler olabilir   

CoinDesk verilerine göre Dogecoinin fiyatı Muskın Twitter gönderisinden bir dakika sonra yükselmeye başladı ve yüzde 15 artarak 8 senti aştı.

Muskın Tweetleri Sorun Olabilir

Ailesine oldukça düşkün olan ve eşi müzisyen olan Musk 9 aylık oğlu için ne kadar Dogecoin satın aldığını açıklamadı. Musk ayrıca Dogecoin sahibi olup olmadığını da söylemedi.

Muskın tweetleri Dogecoinin son aylarda birkaç kez yükselmesine neden olarak daha geniş bir ilgi görmesine ve piyasadaki en değerli kripto para birimlerinden biri olmasına yardımcı oldu.

SpaceX kurucusu Dogecoin gönderilerinin şaka amaçlı olduğunu söyledi. Ancak bazı kripto para avukatları sorumsuz tweetleri yüzünden Muskın başının Amerikan yasalarıyla belaya gireceğini iddia ediyorlar. 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku