Elon Musk kripto paralar hakkında sonunda konuştu

0 0

Tesla ve SpaceXin CEOsu Elon Musk kısa süre önce Bitcoin hakkındaki görüşlerini kısaca belirttiği ve dijital para biriminde yerinin çok fazla belli olmadığını belirttiği bir podcaste katılmıştı.

GOOGLE TRANDLERİ BİTCOİN İÇİN NE DİYOR? TIKLAYIN…

Elon Musk’ır açıklamaları konuşmaları ve görüşleri onu son birkaç yıldır oldukça popüler bir internet kişiliği haline getirdi. Buna rağmen kripto para birimi sektörüyle ilgili görüşleri sadece varsayıldığı ancak asla doğrulanmadığı bir alan oldu.

Musk Bitcoin Ethereum ve hatta Dogecoin gibi kripto para birimlerinden bahsettiği ve en sevdiği kavram olduğunu söylediği birkaç tweet yayınladı. Ancak hiçbir zaman bir kripto kullanıcısı veya yatırımcı olduğunu kabul etmedi ve şimdiye kadar tutumunu asla açıklamadı.

Son zamanlarda Musk Üçüncü Sıra Tesla Podcastin bir bölümünde yer aldı ve burada çeşitli konuları tartıştı. Tartışmanın dikkat çeken noktası ise kripto para birimi ile ilgili sorulara verdiği cevaplar oldu. Ev sahipleri ona Bitcoin hakkında doğrudan ne düşündüğünü sordu. Musk ise “ne burada ne de orada” olduğunu söyleyerek şifreli bir cevap verdi…

Ancak bu sefer Musk söylemlerini burada bırakmadı ve kripto para piyasasıyla ilgili görüşlerini detaylandırdı. Temel olarak kripto para piyasası konseptini sevdiğini ve akıllı olduğunu düşündüğünü ortaya koydu ve “Kanun dengesinde olmayan işlemler var. Belli ki farklı ülkelerde birçok yasa var. Ve normalde bu işlemler için nakit kullanılır. Ancak yasa dışı işlemlerin gerçekleşebilmesi için yasal işlemlerde de nakit kullanılmalı. Yasadışı-yasal bir köprüye ihtiyacınız var. İşte kripto burada devreye giriyor” dedi.

PODCASTİN TAMAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku