Efsane Grubun Solisti Favori Altcoin’ini Açıkladı!

0 36

Amerikalı efsane müzük grubu Backstreet Boys’un üyesi Nick Carter kripto para sektörüne girdi. Carter, Twitter hesabı aracılığıyla Bitcoin’i (BTC) eleştiriken, Cardano’nun ekosistemine ve ADA’ya olan ilgisini dile getirdi. Şarkıcı, piyasa değerine göre lider kripto para biriminin çevreye zararlı olduğuna inanıyor. Carter aynı zamanda Cardano’ya (ADA) yatırım yaptığını da söyledi ve şunları ekledi:

”Bitcoin’n modası geçti, şimdi Cardano zamanı. Konu üretmeye geldiğinde dünya için daha temiz ve daha iyidir.”

Bitcoin’inden Uzak Durun 

1.000’den fazla retweet ve 800 yorum ile Carter’ın tweet’i büyük bir tartışmaya neden oldu. Bu arada, Cardano’nun geliştiricisi ve CEO’su Charles Hoskinson, şarkıcıya “Cardano ailesine hoş geldiniz ” dedi.

Carter, buna cevap olarak şunları söyledi: Cardano’nun zamanla lider kripto para biriminin piyasa değerine yaklaşacağından şüphem yoktur. Özellikle Afrika’daki yatırımlarınız ve 2021 Afrika Blockchain konferansı büyük ses getirdi. Bu büyük ailenin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum”

Topluluk üyesi Derek Ross, Bitcoin ve Cardano arasındaki farklara dikkat çekti. BTC’yi bir varlık ve Cardano’yu merkeziyetsiz uygulamalar oluşturmak için bir platform olarak adlandırarak, topluluğun “her ikisine de sahip” olabileceğini iddia etti ve şunları ekledi:

”Bütün kripto paraların kendine has avantajları ve dezavantajları var. Bütün coin’ler bu sistemde yer alabilir ve yatırım çeşitliliği oldukça önemli”

Hoskinson kısa süre önce Non-Fungible Token (NFT) çılgınlığına, NFT pazarındaki Valuables’da bir tweet’ini açık artırmaya sunarak katıldı. Bu tweet’te, CEO kendisini “boş söz ve vaatler” vermekle suçlayan bir ADA yatırımcısına  hakaret ediyor. Şu anda tweet için en yüksek teklif 7 bin dolar.

Şu anda Cardano, bu yıl Temmuz ayında üçüncü sert çatal birleştirici etkinliği “Alonzo” için hazırlanıyor. Bununla, Cardano’nun ana ağı, akıllı sözleşme platformu Plutus’u entegre edecek. Cardano’da gelecekteki DeFi sektöründe bazı yatırımcıların gördüğü potansiyel, ADA’nın fiyatının son aylarda büyük kazançlar sağlamasına neden oldu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku