Edge Wallet, LibertyX ve MoonPay ile Bitcoin alımını kolaylaştırıyor

0 35

Dijital cüzdan sağlayıcısı Edge Wallet ABDdeki kullanıcılarına LibertyX; ABD dışındaki kullanıcılarına ise MoonPay olmak üzere iki yeni seçeneği entegre ettiğini duyurdu. İki eklenti de Edge kullanıcılarına itibari para ile Bitcoin ve kripto para satın alma imkanı sunuyor.

Şirketin geçtiğimiz çarşamba günü duyurduğu yeni eklentiler daha çok kişiyi güvenli şekilde kripto alana farklı yollarla yönlendirerek Bitcoin ve kripto para kabulünü desteklemeyi hedefliyor.

Moon ürünü olan LibertyX kripto sahiplerini ABDli ticari işletmeler ve ATMlerle buluşturuyor. Bu seçenek Edge Wallet kullanıcılarına itibari para ve kredi kartı ile Bitcoin satın alma imkanı sunuyor. LibertyX ABDdeki en geniş Bitcoin ATM vezne ve kiosk ağını yönetiyor. Şirket kullanıcılara dakikalar içerisinde 3 bin dolar değerinde Bitcoin satın almasına yardımcı oluyor.

MoonPaye entegre edilen Edge ise Moon Pay Limited tarafından işletilen bir hizmet olarak biliniyor. Bu seçenek Avrupa Birliği Birleşik Krallık Kanada ve Güney Koredeki dijital cüzdan kullanıcılarına ApplePay ve anlaşmalı kredi kartları ile kripto para alımı sağlıyor.

BTC ETH XRP USDC BAT BCH BNB DAI EOS LTS TrueUSD ve XLM Moon Pay tarafından desteklenen coinler arasında yer alıyor.

Yeni seçeneklerin yanı sıra Edge bazı hataları onardı ve tasarımda yeni geliştirmeler yaptı.

Böylece güncel cüzdan uygulaması olan v.1.8.3 kullanıcının yeniden giriş yapmasında sonra eklenen coinleri göstermemesi sorunu çözüldü. Ayrıca uygulamanın uzun bir süre sonra arka plandan dönmesi sebebiyoe oluşan hata da düzeltildi.

Bir dönem AirBitz olarak da bilinen Edge çok coinli cüzdan hizmeti sağlıyor. Edgeye iOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlardan erişilebiliyor. 

Edge Wallet Bitcoin Ethereum Litecoin Bitcoin Cash Monero Ripple (XRP) Feathercoin Zcoin Dash Augur REP Wings ve Indorse destekliyor.

Geçtiğimiz yıl mayın ayında Edge Wallet Avrupadaki kullanıcılarına uzun süredir iş ortaklığı yaptığı Simplex aracılığıyla kredi kartı ile direkt olarak Bitcoin satabileceğini duyurmuştu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku