Dünya Finans Devi Wells Fargo dan Çarpıcı Bitcoin Tahmini

0 0

Wells Fargo Bitcoini 1850’deki altına hücum hareketi ile karşılaştırken kripto varlıklarının kapsamını artırmayı planlığını belirtti.

Çok uluslu finans devi Wells Fargo Bitcoinin 12 yıllık geçmişinin ve 2020nin en iyi performans gösteren varlığı olarak performansının önde gelen kripto para biriminin geçici bir moda veya heves olmadığını kanıtladığını söyledi.

San Francisco merkezli bankacılık devi Bitcoinin 4 bin dolara düştükten sonra 2020nin en yüksek seviyesi olan 19.845 dolara fırladığına tanıklık eden bir yılın ardından yatırımcıların getiri elde etmek için Bitcoinin dalgalı volatilitesine katlanmak zorunda kaldıklarını ifade etti.

“Grafik son üç yılda Bitcoinin gerçekten de altından ve S&P 500 Endeksinden daha iyi performans gösterdiğini vurguluyor ancak Bitcoin yatırımcılarının bu başarıya ulaşmak için katlanmak zorunda oldukları inişi çıkışlı bir yolculuk vardı “

Wells Fargo Bitcoinin başarısının kalıcı olacağına inanmasına rağmen piyasanın oldukça spekülatif olduğunu belirtti.

“Bugün Bitcoine yatırım yapmak yatırım yapmaktan ziyade spekülasyon gerektiren 1850’lerin altına hücum hareketinin ilk günlerinde yaşamak gibi bir şey. Birçoğu için yeni bir heyecan ve yeni bir deneyim. Son 12 yılda kripto para birimleri piyasa değeri olarak tam anlamıyla sıfırdan 560 milyar dolara yükseldi. Bu da bu piyasanın artık küresel ekonominin önemli bir parçası olduğunun ve uzun vadede altına ve dolara alternatif olacağının bir kanıtıdır. “

Rapor uzun vadede BTCnin meşru bir uzun vadeli yatırım olduğunu kanıtlayabileceğini ve şirketin önümüzdeki yıl dijital para piyasasına çok daha fazla dikkat etmeyi planladığını belirtiyor.

“Kripto para birimleri bir gün yatırıma değer hale gelebilir. Bunun için iyi nedenler var. Her yatırımcının duyması gereken nedenler. 2021e girerken dijital varlık piyasasını daha çok tartışacağız.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku