Dubai Merkezli FD7 Ventures, Cardano ve Polkadot Odaklı 250 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

0 43

Dubai merkezli FD7 Ventures tarafından 28 Şubat tarihinde yapılan bir basın açıklamasına göre Polkadot ve Cardano üzerine çalışmalar yürüten geliştirici ekiplere Hindistanda 250 milyon dolarlık yeni bir fon başlatıyor.

Her yıl toplamda 50 şirket için şirket başına 5 milyon dolar ayrılması planlanıyor. En başarılı olan projeler ilk yatırımın yanı sıra 20 milyon dolara kadar para kazanabilecek.

Bengaluru Alphabet CEOsu Sundar Pichai ve Fairfax Financial CEOsu Prem Watsa gibi önemli mezunlara sahip Hindistan Teknoloji Enstitülerine (IIT) ev sahipliği yapıyor. Fonun yönetici ortağı Prakash Chand HTEnin Cardano ve Polkadot tarafından desteklenen projeler geliştirdiğini belirtti.

“Hindistan Teknoloji Enstitüsü (IIT) halihazırda üniversite düzeyinde Polkadot ve Cardano projelerinde çalışan en iyi yetenekleri ortaya çıkarıyor. “

FD7 Ventures ayrıca Hindistanda fungible olmayan tokenler (NFTler) için bir pazar oluşturmak adına iki blockchainden yararlanmak istiyor.

Geçtiğimiz hafta FD7 Cardano (ADA) ve Polkadota (DOT) yatırım yapmak için 750 milyon dolarlık Bitcoini (BTC) tasfiye edeceğini açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku