Dogecoin Milyoneri, PEPE Alınacak Zamanı Açıkladı!

2.086

Kripto para piyasası, birçok meme coin’in tekrar fenomen olmasıyla beraber büyük yükselişlere tanık oldu. Özellikle Pepe Coin ve Ladys gibi birçok kripto para biriminin hızlı yükselişi, birçok yatırımcının dikkatini çekti. Konu ile ilgili Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, PEPE’nin yükselişine yönelik satın alma tarihi verdi! Peki, ne zaman? İşte detaylar…

Dogecoin milyoneri Contessoto, PEPE için en iyi tarihi verdi!

Kripto para piyasası yatırımcılarının yakından takip ettiği kripto para analisti ve Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda yatırımcıların PEPE satın alması için en iyi tarihi açıkladı. Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere PEPE ve LADYS gibi birçok kripto para birimi son zamanlarda fenomen oldu ve inanılmaz çıkışlarla yatırımcıların karşısına çıktılar. Dogecoin milyoneri, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda ona gelen “ne zaman alınmalı?” sorularına yanıt olarak şu şekilde açıklamalarda bulundu:

Tüm zamanların en yüksek seviyesinden (1,5 milyar piyasa değeri) %80-90 düştüğünde alınabilir.

Bildiğiniz üzere Glauber Contessoto, 2021 yılında Dogecoin’den milyoner oldu. O dönemde DOGE’ye yaklaşık 250 bin dolarlık bir yatırımda bulundu ve DOGE fiyatı birkaç ay içerisinde muazzam bir çıkış yakaladı. Contessoto, memecoin’i satın aldığında fiyatı 0.045 dolar seviyesinde yer alırken, Dogecoin 0.73 dolar seviyesine vardığında varlıklarının değerinin 2 milyon doları aştığı bildirildi. Bu sayede popüler yatırımcı milyoner oldu. Anlık olarak PEPE fiyat seviyesi, 0,00000169 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin, ATH seviyesinden ise yaklaşık yüzde 60 uzaklıkta.

DOGE milyoneri inancını sürdürüyor

Bir diğer yandan insanların DOGE’ye olan inançları halen değişmedi. Bazıları, “çok yakında çok büyük seviyelere” geleceğine inanıyordu. Bu henüz gerçekleşmese de inançlar sürüyor gibi duruyor. Dogecoin milyoneri bile hala aynı düşünceye sahip gözüküyor. Milyoner isim, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarda DOGE’den hiç ayrılmadığını ve her bir coin’i tutmaya devam ettiğini doğruladı.

16 Mayıs Salı günü Pepe, Dogecoin ve Shiba Inu’dan sonra en büyük üçüncü meme coiniydi. Piyasa değeri basın zamanında 660 milyon dolar civarında seyrediyordu. Sonuç olarak, Bone ShibaSwap, Dogelon Mars ve Baby Doge Coin gibi diğer önde gelen coinleri rahatlıkla gölgede bırakmayı başardı. Fiyat cephesinde, Pepe Coin en büyük haftalık kaybedenlerden biri oldu. Değerinin neredeyse %10’unu kaybederken, Dogecoin ve Shiba Inu kendi değerlerinin yalnızca %0,3-%1’ini kaybetti.

Kısa zaman diliminde, Pepe şu anda 0,000001990 dolar ile 0,0000016066 dolar arasında yatay bir bant içinde işlem görüyor. Bu, Cuma ve Cumartesi günlerinin %70’lik artışının hemen ardından geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak watcher.guru
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku