Dogecoin (DOGE) Rekor Kırmaya Devam Ediyor! Bu Yükseliş Diğerlerinden Farklı

0 91

Dogecoin’in (DOGE) fiyatı, son 24 saat içerisinde yüzde 80’in üzerinde artış yaşayarak yeni bir rekora imza attı. Dogecoin’de yaşanan bu yükseliş alışılmadık bir şekilde, Elon Musk’tan gelen bir tweet üzerine gerçekleşmedi. Durumun böyle olması DOGE’ye daha fazla yatırımcının ilgi göstermesine sebep oldu. Çünkü Elon Musk kripto para topluluğunda birçok kesim tarafından attığı Dogecoin tweetleri yüzünden eleştirilerin hedefi oluyordu.

Dogecoin, 0.1382 dolar fiyat seviyesine yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesi belirlemiş oldu. Piyasa değeri bakımından da 10.seviyeye yükselen DOGE, yazım itibari ile 16 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip.

Dogecoin Fiyat Artışı

Tipik olarak, Dogecoin’in fiyatı yükseldiğinde, teknoloji endüstrisindeki etkili figürlerin veya önemli bir takipçi kitlesine sahip ünlülerin paylaşımları sonucunda yükseliş gerçekleşiyordu. Dogecoin Ordusu adı verilen bu isimler, Elon Musk, Gene Simmons, Snoop Dogg ve Mark Cuban gibi ünlü isimlerden oluşuyor. Ancak bu artış, Twitter alanından gelen herhangi bir etkiyle alakalı değil. Ortaya çıkan veriler, bu yükseliş rallisinin organik olarak geldiğini gösteriyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku