Dikkat! Bu ilgi 2017 yılından beri ilk defa görülüyor

0 1

Bazı Bitcoin yatırımcıları artık BTCnin önemli bir çıkış yakalamadan önce bir birikim döneminde olduğuna inanıyor ve kripto para dünyasından olmayan bazı yatırımcıların şimdi dijital altın satın almak için acele ettikleri anlaşılıyor. Uzmanlar 2017den beri ilk kez kripto para birimi dünyasının dışından gelen Bitcoine organik bir ilgi olduğunu söylüyor.

BİTCOİNDE SATIŞLAR DEVAM EDEBİLİR… TIKLAYIN

BlockTower Capital yöneticilerinden Ari Paul kripto para birimi dünyasının dışından Bitcoine gelen bu ilgiyi yorumladı. Paul 2017den bu yana BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyesini yakaladığı ve birkaç saat boyunca orada kaldığı 20 bin dolar seviyesinin kripto para dünyasının amiral gemisinde organik ilgide önemli bir artış olduğunu vurguladı.

Ari Paul “2017den beri kripto para birimi dünyasının dışından BTCye fazla ilgi görmedim. Dün ilk kez yıllardır konuşmadığım eski dostlarımdan üçü Bitcoin aldıklarını söyledi” ifadelerini kullandı.

Bitcoine organik ilgi Google aramalarına da yansıyor. Türkiye de dahil olmak üzere “Bitcoin satın al” aramaları son dönemde düşüşe geçti. BTC ayrıca Türkiyede kripto para borsası ile küresel borsalardaki küçük yatırımcıların taleplerini artırdı.

“Son 2 hafta içinde 1 milyon dolarlık işleme aracı oldum”

Öte yandan Blockstream CEOsu Adam Back Ari Paul ile hemfikir olduğunu açıkladı. Back son 2 hafta içinde 1 milyon dolardan fazla Bitcoin satın almaya yardımcı olduğunu söyledi. Ayrıca bu kişilerin BTCyi uzun vadeli aldıklarını da vurguladı. Geriye Bitcoin satın almayan insanlar şu anda düşük fiyattan yararlandıklarını ve Bitcoinin bu ekonomik karmaşada dikkat çektiğini çünkü Koreli olmayan bir madeni para olduğunu söyledi.

Adam Back “Benzer düşünceler… Son 2 hafta içinde bir referans oldum ve insanların 1 milyon dolardan fazla BTC almasına yardımcı oldum. Bunlar paralarını soğuk cüzdanlarda tutmak isteyen iyi uzun vadeli yatırımcılar. Birçoğu daha önce bu dünyaya hiç girmemiş ancak düşük fiyattan yararlanan ve bu karmaşadaki Koreli ve uyumsuz bir yatırım varlığı olan BTC ile ilgilenen yeni alıcılar” yorumunu yaptı.

Son olarak milyarder kripto para yatırımcısı ve kripto para yatırım şirketi Galaxy Digitalin CEOsu Michael Novogratz “Daha önce hiç görmediğimiz gerçek büyük yatırımcılardan Bitcoinden bahsedin çağrıları alıyorum” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku