Dikkat! Bu analist Bitcoin için Her şey satış diye bağırıyor diyor

0 0

Bitcoin 2020ye iyi başlamış olabilir ancak bir analist BTC’nin geri çekileceğini düşünüyor.

BİTCOİN 10 BİN DOLARI DA AŞTI… TIKLAYIN…

Vadeli işlem uzmanı Dyme Bitcoinin “mükemmel bir düşüş yoluna” girdiğini ve önümüzdeki işlem seanslarında derin bir fiyat geri çekilmesinin sinyalini veren üç negatif gösterge olduğunu söyledi. Bunlar; Rising Wedge – Yükselen Takoz Bearish Divergence – Düşüş Eğilimi ve Overleveraged Longs – Aşırı Yükselmiş Uzun Pozisyonlar

Dyme “Her şey satış diye bağırıyor” dedi.

GERİ ÇEKİLME YAKINDA

Geriye dönüp bakıldığında her gösterge tipik olarak gelişen bir varlıkta fiyat düşüşünü beraberinde getirir. Örneğin Yükselen Takoz’da herhangi bir varlıkta başlayan yükseliş daha yüksek tepeler ve daha düşük tabanlar yaratır ve konik bir desen oluşturur. Ancak şemanın zirvesine ulaştığında aşağı doğru kopar.

Benzer şekilde Bearish Divergence – Düşüş Eğilimi de boğa piyasasında potansiyel bir tersine dönme öngörüyor. Formasyon bir varlık fiyatının daha yüksek seviyelere ancak momentum göstergesinin (Göreceli Güç Endeksi gibi) ondan daha düşük seviyelere ulaşmasıyla gerçekleşir.

OVERLEVERAGED LONGS – AŞIRI YÜKSELMİŞ UZUN POZİSYONLAR 

Bir dizi Bitcoin işlem istatistiği BTC’de aşırı kaldıraç kullanılmış olabileceğini gösteriyor. Analist Cantering Clark piyasadaki uzun pozisyonların riskli hale geldiğini belirtti.

Clark bir sonraki geri çekilmenin Bitcoin fiyatında 7000 dolar düşüşe neden olabileceğini söyledi. bin

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku