Dikkat! Bitcoin’de satıcılar kontrolü ele geçirmek isteyebilir

0 0

Bitcoin 9 bin 200 dolar civarındaki direnç noktasını test etmeye devam ediyor. Hafta sonu özellikle cumartesi günü yukarı yönlü küçük denemelere karşın bu direnç noktası aşılamadı. Kısa vadeli görünüm kararsızlığına koruyor ancak satıcılar kontrolü ele geçirmek isteyebilir.

Bitcoin (BTC / USD) Cumartesi günü ılımlı bir şekilde yükseldi ancak 9.200 doların üzerinde tutunamadı ve günü günlük yüzde 0.25 ılımlı kazançla 9.175 dolarla kapattı. Pazar günü parite her iki yönde de kesin bir hamle yapmak istemedi ve günlük bazda yüzde 0.29 düşüşle 9 bin 150 dolardan işlem gördü.

Günlük grafikteki RSI göstergesi 50nin biraz altında seyrederek çiftin ikna edici bir toparlanma için yeterli yükseliş ivmesi toplamakta zorlandığını gösteriyor. Bitcoin dirençleri 9 bin 400 dolar (50 günlük SMA) ve 9 bin 780 dolar (22 Haziran yüksek) öncesinde 9 bin 200 dolar (20 günlük SMA) olarak görülebilir.

Olası satışlarda ise günlük 9 bin – 8 bin 750 dolar seviyesinin altında bir kapanış (16 Temmuz düşük / 100 günlük SMA / Temmuz 5 düşük / Fibonacci Mart-Haziran artışı% 23.6 geri çekilmesi) düşüş baskısını artırabilir ve fiyatın düşmesine neden olabilir. Böyle bir durumda  8 bin 500 dolar seviyesi 200 günlük SMA’ya denk gelmesi açısından hedeflenebilir. Ek olarak günlük grafikte görünen azalan bir üçgen formasyonu mevcut. Görünüşe göre fiyat bu oluşumun sonuna doğru ay sonuna kadar ulaşacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku