Devasa Shiba Inu Balinası Bu 2 Altcoin’den Biriktiriyor

157

Balina izleme platformu WhaleStats tarafından paylaşıldığı üzere, gizemli alıcı Shiba Inu balinası “Sabo” tarafından satın alınan bir diğer altcoin projesi AAVE oldu.

4 trilyon SHIB sahibi balina kripto yatırımlarını artırıyor

WhaleStats verilerine göre, 91.757.200 dolar değerinde veya dört trilyon SHIB sahibi olan Ethereum balinası “Sabo”, 1.024 Maker (MKR) satın alarak kripto para yatırımlarını genişletti ve bu stablecoin için 2 milyon dolardan fazla ödeme yaptı. Gizemli alıcı “Sabo” tarafından satın alınan bir diğer altcoin projesi ise 2.746.299 dolar değerinde 16.706 AAVE token’ı. Etherscan’da izlenen WhaleStats tarafından paylaşılan veriler, başka bir büyük Ethereum yatırımcısının Shiba Inu meme kripto para biriminde toplam 271 milyardan fazla token’a ulaştığını gösteriyor.

WhaleStats tarafından piyasa değerine göre yapılan sıralamada 207. sırada yer alan devasa balina, portföyüne toplam 6.542.740 dolar değerinde, 271.370.420.630 SHIB token’ı ekledi. Zincir içi analitik firması Santiment tarafından bildirildiği üzere, son birkaç gün içinde altcoin AAVE büyük balina satın alma işlemi görüyor. Bu büyük miktarda alım işlemi ile ilgili paylaşımda bulunan Santiment, 24 Mart’ta 7 adet 1 milyon dolarlık işlem yapıldığını ve bu işlemlerin fiyat düşmeden önce bir fiyat artışına yol açtığını belirtti.

Shiba Inu balinaları altcoin AAVE yığıyor

Altcoin Aave, kullanıcıların kripto para birimlerini ödünç almasına ve ödünç vermesine izin veren merkeziyetsiz bir finans protokolü olarak ifade edilebilir. Borç verenler, kripto para birimlerini özel olarak oluşturulmuş likidite havuzlarına yatırarak faiz kazanıyorlar. Benzer şekilde, borçlular daha sonra bu likiditeyi kullanarak bir flaş kredi almak için kripto para yatırımlarını teminat olarak kullanabilirler. CoinMarketCap verilerine göre Aave şu anda piyasa değeri açısından 53. en büyük kripto para birimi oldu ve 164,69 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Maker (MKR), MakerDAO ve Maker Protocol’ün, kullanıcıların DAI stablecoin’i çıkarmasına ve yönetmesine olanak tanıyan yönetişim token’ıdır. Maker ekosisteminin, merkeziyetsiz finans (DeFi) sahnesindeki en eski projelerden biri olduğu bildiriliyor. Altcoin MKR, piyasa değerine göre 56. en büyük kripto para birimidir ve şu anda 1.986 dolar seviyesinden işlem görmektedir. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku