Dash fiyat analizi...

Dash fiyat analizi...
  • 08 Eylül 2019

Şimdilik DASH / USD düşüş bayrak kalıbı dağılımını önlüyor...

Dash, Ağustos ayının başından bu yana değerinin % 28'inden fazlasını kaybetti.

Mevcut teknik seviyeler, yatay ticaretin gelen seanslara hakim olacağını gösteriyor.

İki gün boyunca Dash’da bir azalış söz konusu oldu. Düşüş trendi, eğilim çizgisi direncini temizleme girişiminin başarısız olmasının ardından gerçekleşti. Ayrıca yukarı doğru hareketleri sınırlayan 4 saatlik 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) idi.

Ağustos ayındaki kripto paranın performansına baktığımızda, Dash’in bir ay içinde değerinden çok şey kaybettiğini söyleyebiliriz; kabaca yüzde 28.5. Ancak, Ağustos ayının son haftasında görülen düşüş momentumu 78 dolar seviyelerinde dengede tutuldu. Bu seviye devam etmekte olan toparlanmanın temelini oluşturan kısa vadeli bir dip işlevi görüyor.

Perşembe günü yapılan genişletilmiş ayı hareketi düşüş bayrak desenini kırdı, ancak boğalar fiyatı 50 SMA'nın üstüne çıkarmak için ellerinden geleni yaptı. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksama göstergesi (MACD) ortalama çizgisinde (0.000) değişmekte olan eğilim, yakın vadede yatay seyrine işaret etmekte. Göreceli Güç Endeksi (RSI), yanal eğilimde ortalamaya seviye katarak iki katına çıkıyor (50).

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş