Bu analiste göre Ripple’ın XRP’si yeni zirveler görebilir

0 0

2019 yılı Ripple’ın XRP’si için çok da iyi geçmiyor. Bitcoin ve bir çok altcoinde zaman zaman yükseliş söz konusu olsa da XRP yükseldiği yerde tutunamıyor ve hemen geri geliyor. 

Fiyattaki bu düşüşler ister istemez XRP yatırımcısını da etkiliyor. Hatta XRP için yatırımcısına saç baş yoldoran altcoin yorumları dahi yapılabiliyor. 

Ünlü analistlerde DonAlt eğer 030 doların yukarısında kapanma gibi bir durum söz konusu olursa XRP’nin yeni zirveleri görebileceğini ifade ediyor.

DonAlt yakın bir zamanda Ripple’ın XRP’si ile ilgili olarak kendi tahminini paylaştı ve XRP için çok olumlu olabilecek seviyenin 03 dolar olduğunu vurguladı.
Yazının yazıldığı sırada XRP fiyatı 026 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Eğer DonAlt’ın ifade ettiği gibi 03 dolarlık seviyelere bir yükseliş söz konusu olursa XRP’nin önümüzdeki günlerdeki izleyeceği rotanın ne olacağını kestirmenin zor olduğu ifade eden analistler yatırımcılara da yine de XRP konusunda temkinli davranmaları gerektiğini söylüyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku