Daha önce de bilmişti… Şimdi Bitcoin için düşüş diyor…

0 1

Bitcoin’in seyri yatırımcısını mutlu edecek cinsten değil. Zira lider kripto para sadece birkaç saat önce 6 bin doların altına düştü ve bir hafta içinde ilk kez bu temel psikolojik seviyenin altına gerilemiş oldu.

BİTCOİN YATIRIMCILARI PARALARINI BORSADAN ÇEKİYOR… TIKLAYIN

Kripto para birimi devam eden günlük ve haftalık mumlarını bu seviyenin altında toplamaya hazır görünüyor ve bu da boğalara hafif bir darbe vuruyor. Gerçekten de birçok trader Bitcoin’in önümüzdeki günlerde daha düşük seviyelere kadar gerileme riskinin olduğunun altını çiziyor.

Bitcoin ile beklentilerini açıklayanlardan biri de Filco Filco… Kendisi Bitcoinin 2019 yılının dördüncü çeyreğinde ve Ocak 2020 fiyat hareketini bir doğru tahmin eden kripto trader’ı olarak tanınıyor. Filco Filco Bitcoin’in 6 bin doların altına inmesiyle birlikte aşağıdaki grafiği paylaştı. Grafik Bitcoin’in kısa vade ve uzun vade fiyatlarıyla ilgili bazı detayları gözler önüne seriyor.

Paylaşılan grafikler sekiz zaman aralığından yedisinde “short” kalınmasını tavsiye ediyor ve bu da kripto para piyasası için daha fazla düşüşün bir olasılık olduğunu gösteriyor. Aynı gösterge yatırımcıların 12 Marttaki acımasız düşüşüne short ya da en azından nakit olarak gitmelerini önerdi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku