CZ den 2030 tahminleri

0 0

Geçtiğimiz aylarda ülkemize de gelen Binance CEOsu Changpeng “CZ” Zhao 2019 senesinde birkaç firma satın aldıktan sonra şimdi 2020 için daha “büyük” stratejik satın alma planlarının olduğunu söyledi. 

CZ “Çalışmalarda her zaman bir dizi stratejik satın alma konusu gündemimizde oluyor. Bunların birkaçı büyük ve bunların önemli bir etkisi olacak. Zamanı geldiğinde açıklayacağız” şeklinde konuştu. 

CZ Binanceın “2019da en az 9 tam satın alma gerçekleştirdiklerini ancak sadece birkaçının kamuya açıklandığını belirtti. 

“Her zaman için tartışılan bir dizi anlaşma var” diye sözlerine devam eden CZ için bunlardan 2 tanesi gerçekten heyecan verici olacak.

2020 hedefleri 

Binanceın 2020 için ana hedeflerinden birinin kriptoyu daha geniş kitlelere yaymak olduğunu belirten CZ “Bu amaçla borsa dünyada mevcut olan 180 fiat para birimi için fiat-kripto ticaretini mümkün kılmayı amaçlıyoruz” dedi… Binance web sitesine göre şu anda 20 fiat para birimini destekliyor.

CZ ayrıca 2030 yılına ilişkin beklentisini de açıkladı. “2030 senesinden blockchain ve kriptonun her yerde olacağını tahmin ediyorum şeklinde konuşan CZ blockchain teknolojisinin Uberin kendi kendini süren versiyonları için ödeme yapmak için;  dünyadan bir şeyler alıp size insansız uçaklarla teslim edilmelerini sağlamak ve diğer şeylerin yanı sıra biyoteknoloji araştırmalarını finanse etmek için kullanılacağını beklediğini de sözlerine ekledi. Ayrıca blockchain kimliğinin seçimlerde oy kullanma merkezi olmayan sosyal medya ve daha fazlası için kullanılacağını da sözlerine ekledi. 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku