Cred ve Bitcoin.com dan kripto kredisi için iş birliği

0 0

Blok zinciri finans sektörünün en güçlü isimlerinden olan Bitcoin.com ve Cred kripto para yatırımlarda küresel borç verme kapsamını genişletmek ve yatırımlardan kazanç sağlamak için bir platform hayata geçirdi.

İki şirket arasında yapılan iş birliği sayesinde Bitcoin.com kullanıcıları Cred ile yapılan Bitcoin yatırımlarından yüzde 10 Bitcoin Cash yatırımlarındansa yüzde 6 faiz elde edecek.

15 Temmuz 2019 Pazartesi günü yürürlüğe giren iş birliğinden platformdaki tüm kullanıcılar faydalanabilecek.

Merkezsiz küresel borç verme platformu Credin kurucusu ve başkanı Dan Schatt Bitcoin.com kullanıcılarına dijital varlıkları üzerinden faiz kazancı elde etme fırsatı sunmaktan mutlu olduklarını söyledi.

Program kapsamında kullanıcıların Bitcoin Bitcoin Cash ya da Cred LBA Token tercihine bağlı olarak faiz kazancı sunulacak. Bu sayede kullanıcılar dolar yatırımlarının yanı sıra başka araçlardan da faiz kazanmış olacak. Schatt bu sayede platformun kazanılan faizlerin yeniden değerlendirilmesi adına kullanıcılara daha çok özgürlük sunacağını belirtti.

Tokyo merkezli Bitcoin haber sitesi Bitcoin.comun CEOsu Roger Ver Bitcoin.com olarak Cred gibi borç alma ve kazanç hizmetlerinin Bitcoin cüzdanı sahipleri için doğal üst adım olduğunu ve Bitcoin Cash kullanıcılarını cezbedeceğini belirtti. 

PayPal ve Goldmanc Sachsın eski üst düzey çalışanları tarafından kurulan Cred yatırımların korunması adına bir dizi önlemler alıyor. Schatt şirketin sektörde en etkin risk yönetimi bilgi güvenliği ve sigorta uygulamalar sunduğunu söylüyor.

Yeni uygulamadan en az 6 ay taahhüt veren Bitcoin.com kullanıcıları faydalanabilecek. İsteyen kullanıcılar 6 aydan daha uzun süre ile program kapsamında kalabilecek. Yatırımlarını Cred LBA Token ile değerlendirmeyi tercih edenler daha yüksek faiz oranlarından faydalanma imkanı bulacak. 6 ayın sonunda isteyen kullanıcılar programdan ayrılabilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku