Corona virüsü sebebiyle konferanslar ertelenmeye başladı

0 0

Corona virüsü kripto para sektörünü de vuruyor… Geçtigimiz yılın aralık ayında ortaya çıkan ve uzmanlar tarafından dünyanın son yıllarda karşı karşıya kaldığı en ciddi salgın olarak değerlendirilen corona virüsü nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 720’yi aştı. Virüsle enfekte olan hasta sayısı da 34 bin 400’ü geçti. 

Virüs hemen her sektörde olduğu gibi kripto para sektörünü de bazı konularda olumsuz yönlerde olumsuz etkiliyor. Zira yakın zamanda özellikle Asya ülkelerinde yapılması planlanan kripto para konferanslarından ya iptal ya da erteleme haberleri gelmeye başladı. 

Bunlardan biri düzenli bir şekilde her yıl yapılan TOKEN2049 Konferansı. Konferans her yıl düzenli olarak Hong Kong’da yapılıyordu. Konferansın bu yıl planlanan tarihi olan mart ayından ertelenerek ekim ayına kaydırıldığı haberleri geldi. 

Konferans yetkilileri tarafından yapılan açıklamada corona virüsü salgınını yakından takip edildiğinin altı çizilerek “Bu konu hakkında Hong Kong hükümetinin aldığı sıkı tedbirlerden dolayı etkinliğimizi erteleme kararını aldık” şeklinde konuşuldu…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku