COMP 272 dolar seviyesinin üzerinde kalmalı

0 2

COMP 29 Ocakta 272.61 dolar direncinin üzerinde kırılıp kapandığında yuvarlanan bir dip paternini tamamladı. Bu tersine çevirme kurulumunun hedefi 464.60 dolar seviyesi.

Yükselen hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesi yakınındaki RSI boğaların komuta ettiğini gösteriyor. Bir modelden ayrıldıktan sonra fiyat genellikle kırılma seviyesini geri çeker ve yeniden test eder ancak eğilim çok güçlüyse yukarı hareketi sürdürmeden önce yalnızca konsolide eder veya küçük bir düzeltmeye girer.

COMP / USD paritesi 272.61 dolardan geri dönerse boğaların önceki direnci desteğe çevirdiğini gösterecektir. Bu yükseliş trendinin bir sonraki ayağı için bir fırlatma rampası görevi görebilir.

Bu olumlu görüş ayılar fiyatı 27261 doların altında tutarsa ​​geçersiz hale gelecektir. Böyle bir hareket daha yüksek seviyelerde kar rezervasyonunu ve düşüşte satın alma eksikliğini gösterecektir.

4 saatlik grafik traderların 340 dolar civarında kar rezervasyonu yaptığını gösteriyor ancak fiyat 30484 dolar dan yükseldiğinden düzeltme kısa sürdü. Boğalar fiyatı 340 doların üzerine çıkarabilirse parite 405 dolara yükselebilir.

Öte yandan fiyat tekrar 340 dolardan düşerse parite 20-EMAya düşebilir. Fiyat bu desteği geri alırsa boğalar tekrar yükselişe devam etmeye çalışacaklar ancak ayılar pariteyi 20 günlük EMAnın altına batırırsa kartlarda 27261 dolar a düşüş olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku