featured

CoinMarketCap resmen açıklandı… İşte sözleşme fiyatı…

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Binance CoinMarketCapi satın aldığını resmen açıkladı.

Sözleşme fiyatı resmi olarak açıklanmadı. Ancak 300 milyon dolara yakın olduğu belirtiliyor. Konuyla ilgili söylentiler ilk ortaya çıktığında maliyetin 400 milyon dolar olduğu iddia edildi.

BİNANCE KULLANICILARI… BU HABER SİZİN İÇİN…TIKLAYIN

Zhao anlaşmanın 31 Martta tamamlandığını ancak birkaç ay önce prensipte kabul edildiğini söyledi. Binance CEOsu alan adının bir holding şirketi altındaki Binancetan bağımsız kalacağını ve bu durum potansiyel çıkar çatışmalarıyla ilgili endişeleri ortadan kaldırabileceğini belirtti. Satın alma ile CoinMarketCapın kurucusu ve şu anki CEOsu Brandon Chez görevinden ayrıldı.

Zhao CoinMarketCapin kripto para birimindeki diğer ürünlerden daha fazla kullanıcıya sahip olduğunu ve para kazanma mekanizmalarının Binance kadar güçlü olmadığını ancak çok değerli bir platform olduğunu vurguladı.

Resmi açıklamada Binancein kripto para birimi fiyatları ve borsa işlem hacmi için birincil kaynak olan CoinMarketCap ile daha yakın çalışacağından heyecan duyduğunu belirtti.

“Dünyanın en büyük dijital varlık borsasının arkasındaki küresel blockchain şirketi Binance dünyanın en çok başvurulan kripto para birimi veri izleme sitesi CoinMarketCapı satın aldı. Bu devralım iki dev şirketi birleştirecek ve kripto para dünyasında yeni fırsatlar sunacak. Zamanında verilen doğru bilgi ve verilere sahip en kaliteli kripto para bilgi sitelerinden biri olan CoinMarketCap şimdi Binanceın deneyiminden ve kaynaklarından beslenecek” ifadeleri kullanıldı.

Buna ek olarak Zhao “DNAsında özgürlük şeffaflık ve kullanıcı odağının değeri olan CoinMarketCap Binancein etik ve kültürü ile güçlü bir şekilde bir araya geldi ve bundan sonra uyum içinde çalışacak. Ortak vizyonumuz sektördeki şeffaflığı daha da artırmak ve birleşme yoluyla daha da güçlendirmektir. Bu iki altyapı sağlayıcı şirket olarak birbirimizin güçlü yönlerini daha da güçlendireceğimiz anlamına geliyor” değerlendirmesini yaptı.

CoinMarketCap resmen açıklandı… İşte sözleşme fiyatı…