Coinbase Bu 3 Altcoin Projesini Listeleyeceğini Duyurdu!

134

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dev kripto para borsası Coinbase, yayınladığı duyurular ile beraber yatırımcıları sevindiriyor. Popüler kripto para borsası, önümüzdeki günlerde bu 3 altcoin projesini listeleyecek. Peki, hangi projeler bu listelemeye dahil olacak? İşte detaylar…

Listelemelerin hemen ardından bu 3 altcoin projesi yükselişe geçti!

Kripto para borsalarında kısa zamanlı kazançlarda bildiğiniz üzere listelemeler, yatırımcıların yüzünü güldüren bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. ABD merkezli popüler kripto para borsası Coinbase, bu 3 altcoin projesini listeleyecek. Genellikle olduğu gibi herhangi bir altcoin, bir borsada listelenirse fiyatında muazzam bir artış yaşayabiliyor. Coinbase’in listeleyeceği bu altcoin’ler, muhtemelen borsanın desteklenen varlıklar listesine katılma yolunda olan bir dizi kripto projesidir.

Daha önce de kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere dev kripto para borsası Coinbase, yeni bir duyuruda, Ethereum (ETH) blockchain’i üzerine kurulu merkezi olmayan bir protokol olan Gnosis’in (GNO) eklenmesiyle yol haritasını güncellediğini söyledi. GNO, ağ üzerinde değer aktarımı ve işlemleri doğrulamak için kullanılan bir kripto para projesi olarak karşımıza çıkıyor. GNO, Coinbase duyurusuyla beraber yüzde 6,7’lik bir yükseliş yaşadı ve anlık olarak 132.34 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Kripto para piyasalarında yatırımcıların dikkatini çeken bu altcoin projesi, geçtiğimiz 14 gün içerisinde ise yaklaşık olarak yüzde 20’lik bir yükseliş performansı gösterdi. Analistlerin yorumlarına göre, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edilmiş açık kaynaklı, merkezi olmayan bir tahmin piyasası olan Gnosis (GNO), önümüzdeki günlerde yatırımcıların favorisi olabilir.

Duyurunun hemen ardından ralli başlattı!

Bir diğer yandan CoinBase duyurusuna göre listelemede yer alan bir diğer altcoin ise kripto ödemelerini genel halk için daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan bir ödeme platformu olan Ethereum tabanlı Metal (MTL) olarak karşımıza çıkıyor. Metal’in yerel token’ı olan MTL, bir ödeme aracı olarak kullanılıyor. Duyurunun hemen ardından ise MTL, yüzde 4’ün üzerinde yükseliş yaşadı. CoinMarketCap verilerine göre ise MTL, 82,247,171 dolarlık bir piyasa değerine sahip olmakla beraber 2018’de yaptığı 17.03 dolarlık ATH seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Coinbase Listelemesi: 3 Altcoin Değerini İkiye Katladı!

CoinBase’in listeleme yol haritasına yerleştirilen bir diğer altcoin projesi ise karşımıza Raydium (RAY) olarak çıkıyor. Raydium, Serum (SRM) gibi merkeziyetsiz bir değişim için Solana (SOL) ağı üzerinde kurulmuş otomatik bir piyasa oluşturucu (AAM) ve likidite sağlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Coinbase duyurusunun hemen ardından ise RAY, 0,86 dolarlık seviyesinden 0.923306 dolarlık seviyeye yaklaşık yüzde 8’lik bir yükseliş ile ralli başlattı.

Öte yandan uzmanların yorumlarına göre Coinbase’in listeleme yol haritası, başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için oluşturuldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku