Coca-Cola Amatil’den kritik blockchain yatırımı

0 0

Coca-Cola Amatil’in kurumsal girişim platformu Amatil X girişimin başlangıç ​​finansman turunun bir parçası olarak dijital varlık ve ödeme sağlayıcısı Centrepaye yatırım yaptı.

Cointelegraphtaki habere göre 270 milyondan fazla müşterisiyle dünyadaki Coca-Cola serisinin en büyük şişeleyicilerinden biri olan Coca-Cola Amatil kullanıcıların şirketin 2 binden fazla satış makinesinde kripto para içeren ürünler için ödeme yapmasına olanak tanıyan Centrepay ile kurumsal bir ortaklığa sahipti. Avustralya ve Yeni Zelanda genelinde.

Centrepay şimdi ödeme formlarını temassız fiat Epay hediye kartları ve kuponları içerecek şekilde genişletiyor. Centrepay CEOsu Jerome Faury her iki şirketin de “tüketici gizliliğini ve veri sahipliği haklarını koruma” etrafında stratejik olarak hizalandığını belirterek “Coca-Cola Amatilin Amatil X aracılığıyla Centrapaye yatırım yapmış olması müşterilere yeni etkileşim veya değer değişimi yolları sunma konusunda istekli olduğunu gösteriyor” dedi…

İlk değil

Bu Coca-Colanın Coca-Colanın o bölgedeki BT operasyonlarını yöneten Coke One Kuzey Amerika olarak taahhüt ettiği ilk blok zinciri odaklı yatırım değil. Şirketin tedarik zincirini yönetmek için SAPnin blok zinciri çözümünü kullanmaya başladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku