CNBC Sunucusundan Bitcoin (BTC) İtirafı: Onun Sayesinde Çok Para Kazandım!

0 39

CNBC sunucusu Jim Cramer, Bitcoin’den (BTC) büyük kazanç sağladığını açıkladı. Öte yandan Cramer, altının kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyledi.

22 Mart’ta yayınlanan Pomp Podcast’in bir bölümünde Cramer, ev sahibi Anthony Pompliano’ya BTC’ye 500.000 dolar yatırması için kendisine ilham verdiği için teşekkür etti ve bu yatırımından büyük kazanç sağladığını söyledi.

Cramer, altın ve hisse senedi yatırımı deneyiminden farklı olarak Bitcoin’in gerçekten kendisine kazanç getirdiğini söyleyerek Pompliano’ya “Tam dediğin gibi oldu” dedi ve şunları söyledi:

Aynı zamanda söylediğinden çok daha hızlı oldu, çok minnettarım. Ve başka kim minnettar biliyor musunuz? Çocuklarım.

Altın konusuna da değinen Cramer, neredeyse 30 yıldır benimsediğini iddia ettiği yatırım tavsiyesini güncelledi. Portföyünün yüzde 10’unu kıymetli metale ayırmak yerine, ilk kez bu oranın yüzde 5 altın ve yüzde 5 Bitcoin şeklinde olması gerektiğini farkettiğini ifade etti.

Ana akım medyada finans uzmanı olarak bilinen Cramer, aynı zamanda, Eylül 2020’de bir önceki Pomp Podcast görünümünden sonra Bitcoin topluluğu tarafından da iyi bilinen bir isim.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku