Chainlink, yüzde 23 lük bir artış ile 10 Dolara doğru ilerliyor

0 0

Chainlink 731 Doların ardından gösterdiği iyileşme sonucunda mevcut durumda 8.80 Dolardan işlem görüyor. Link 20 Dolarlık zirvesinden bu yana % 56 düşüş gösterdi. 

                                                                LINK / USD günlük grafik

Chainlink mevcut durumda 12-EMAdan birkaç kere reddedildi. En son sıçrama 7 Dolarlık kritik destek seviyesine yakın bir seviye olan 7.31 Dolarda gerçekleşti. LINK 9 Dolardan hafif bir reddedildikten sonra 8.8 Dolardan işlem görüyor.


                                                                       LINK IOMAP grafiği

Fiyat grafiğinin etrafındaki paranın giriş ve çıkışını incelemek gerekirse çok sayıda yatırımcının 10 Dolardan satın alarak sağlıklı bir direnç seviyesi yarattığı görülüyor. Aynı zamanda birçok yatırımcı da 8.8 Dolar 8.6 Dolar ve 8 Dolar seviyesinden giriş yaptı. 8 Dolar ve üzerindeki alan güçlü bir destek seviyesini temsil ediyor.

Boğalar şu anda 9.8 Dolarlık 12-EMA ile çakışan bir sonraki direnç seviyesi olarak 10 Dolara yükseliyor. MACD düşüş eğilimi gösteriyor ancak momentumun alıcıların lehine olması durumunda önümüzdeki birkaç gün içinde yükselişe geçmesi olasılıklar dahilinde yer alıyor.

                                                                       LINK / USD 4 saatlik grafik

4 saatlik grafikte LİNK fiyatı 12-EMAnın üzerine çıkmayı başardı ve kısa vadede desteğe dönüştü. MACD yükseliş eğilimi gösterdi.

Bununla birlikte 8 Doların altında çok fazla destek seviyesi olmadığı için bu seviyenin altında gerçekleşecek olan bir düşüş son derece olumsuz bir etki yaratacak. 8 Dolar kırılırsa LİNK 7.31 Doların en düşük seviyesini tekrar test edecek.

Diğer taraftan yükseliş momentumu devam ettiği takdirde LİNK bir sonraki en önemli direnç seviyesi olarak 10 Doları yeniden test edebilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku