Chainlink ve Ripple Fiyat Tahmini: Kritik Seviyeler ve Teknik Analiz!

34

Kripto para piyasası, yakın vadede  toparlanma umudunu artırarak, büyük yükseliş sinyalleri gösteriyor.  Chainlink (LINK) ve Ripple (XRP) gibi kripto para birimlerinin önümüzdeki günlerde yükseliş eğilimi göstermesi muhtemel.

Chainlink fiyat analizi

Merkeziyetsiz bir oracle tokenı olan Chainlink, şu anda 19 dolar civarında işlem görünüyor. CoinGecko’nun verilerine göre Chainlink, son 24 saatte yüzde 4.4 artış kaydetti. Fiyat haftalık yeni zirvelere ulaştığında, çeşitli kripto para borsa platformlarında işlem hacmi artıyor gibi görünüyor. Chainlink, 800 milyon dolarlık işlem hacmini kendine çekti ve fiyat yükselmeye devam ettiği sürece bu rakamın artması şart.

Chainlink’in dört saatlik grafiği, yükselen bir paralel kanal şeklini alan yükseliş trendini ortaya koyuyor. Ayrıca, LINK, 20 doların üzerinde birçok satın alma siparişini tetikleyebilecek bir hareket olan, kanalın orta sınırındaki satış baskısını tersine çevirmek üzere. Yükseliş trendi, aşırı alım bölgesine doğru hareket ederken Göreceli Güç Endeksi (RSI) tarafından doğrulanır. Aynı grafikte son zamanlarda 50 SMA 100 SMA’nın üzerine çıktığında yükseliş trendini doğrulayan bir altın haç modeli ortaya çıktı.

Ripple fiyat analizi

Cainlink gibi, Ripple da şu anda yeşil rekkte. Ripple fiyatı 0,5 dolara yönelik düşüş çağrılarını reddetti ve şu anda 0,7 doların üzerinde önemli bir artış kaydetmek için mücadele ediyor. Dört saatlik grafikte yükselen paralel kanal, boğaların başka bir toparlanma girişiminde bulunmadan önce denge bulmasına izin verdi.

XRP‘nin 50SMA ve 100 SMA’nın üzerinde hareket etmesiyle yükseliş trendinin önümüzdeki seanslarda daha güçlü olmaya devam edeceğini unutmayın. Yukarı yönde, 0,7 dolardaki direncin satın alma baskısının bir kısmını absorbe etmesi bekleniyor. Bununla birlikte, bunun üstesinden gelinirse, Ripple’ı 0,8 dolara çıkarmak için büyük satın alma siparişleri ortaya çıkacaktır. Şimdilik, genel teknik görünüme göre en direnç eğilimi yukarı yönlü. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD) diğer göstergeleri yakalarsa, belki de Ripple daha fazla zemin kazanacaktır. SEC davasının XRP fiyatını uzun vadede etkilemesi bekleniyor. Başarılı bir sonuç fiyatı uçurabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku