Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Yeni ATH İçin Bu Kritik Seviye Aşılmalı!

36

Cardano (ADA), fiyatın yaklaşık yüzde 45 artmasıyla, Haziran ayının en düşük seviyelerinden toparlanmaya başladı. Cardano, geçen yılın en düşük seviyelerinden bu yana halen yaklaşık yüzde 4 bin arttığı için genel olarak çok güçlü direnç gösteren bir kripto para birimi oldu. 1,00 dolar seviyesi, 2018’in önceki ATH’sine yakın olan ADA için bir taban gibi görünüyor. Cardano bu düşük seviyeden yükselmeye devam ettiği sürece, bu yakında daha yüksek fiyatlar için harika bir kurulum olabilir.

Kritik direnç seviyeleri!

Grafiğe baktığımızda, son birkaç haftadır yükselen bir kanalın fiyatı tuttuğunu görebiliriz. ADA bu aralıkta kaldığı sürece, fiyat toparlanması önceki Haziran seviyelerine kadar devam edecek. Fiyat son zamanlarda 1,45 dolarlık kilit direncinde bir ret yaşadı. Bu alan, kırılırsa Cardano büyük bir boğa döngüsüne başlayabilir. Bununla birlikte, fiyatın kırılma şansına sahip olması için 1.36-1.39 dolar ana destek bölgesini tutması gerekiyor.

Ana destek bölgesi ile birlikte ADA, 25 MA tarafından tutuldu. Geçen ay boyunca, fiyat bu işareti her denediğinde başarısız oldu. Bu devam ederse, Cardano, fiyatın yaklaşık 6 haftadır altında kaldığı orta vadeli bir trend çizgisi ile birlikte kilit direncini test edebilir. Boğalar bu iki işareti kırmayı başardığında, kısa vadeli bir yükseliş trendi onaylanarak fiyat büyük bir artış için harekete geçecek.

Cardano teknik analiz!

Göreceli Güç Endeksi’ne baktığımızda yaklaşık bir buçuk haftadır saygı duyulan bir trend çizgisi görebiliriz. Güç, bu eğilimi sürdürmeye devam ettiği sürece, 1,45 doları aşmak yakın. MACD, yükseliş bölgesine geri döndü ve büyük bir hamle için konsolide oluyor. MA’lar bir kez yükseliş eğilimi gösterdiğinde, fiyat çok olumlu tepki verebilir. ADA fiyatını etkileyecek kritik bir faktör de Alonzo güncellemsi. Şirketin CEO’su yaptığı açıklamada önümüzdeki iki ayın çok heyecanlı geçeceğini söyledi ve topluluğu heyecanlandırdı. Güncelleme heyecanla bekleniyor.

Cardano gün içi seviyeleri

Fiyat: 1.45 dolar

Trend: Boğa

Oynaklık: Orta seviye

Destek: 1,36 dolar

Direnç: 1.45 dolar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku