Chainlink de yükseliş sürüyor… Peki devamı var mı?

0 0

Chainlink (LINK) Bitcoin ve Ethereum yatay bir aralıktan hareket ederken son 24 saatte yüzde 10 yükseldi ve güç kazandı.

Chainlinkin temellerinin güçlü olduğunu savunan bir dizi analiste göre popüler altcoin önümüzdeki günlerde daha yüksek seviyelere çıkmaya hazırlanıyor.

Bu yükselişin Chainlink ekibinin ev sahipliği yaptığı Smart Contract Summit gerçekleşmesi ise dikkat çekiyor. Etkinlik “diğer tutkulu topluluk üyeleriyle akıllı sözleşmelerin ve DeFinin geleceği hakkında bilgi edinmeye ve bugün en iyi DeFi geliştiricilerinin inşa ettiği şey hakkında ilham almaya” odaklanıyor.

Bir analist Chainlinkin (LINK) kısa vadede Bitcoine karşı yüzde 10 daha yüksek hareket etmeye hazır olduğunu öne sürdü. Aşağıdaki tabloyu paylaşarak LINKin bir eksenel üçgenin ve direnç seviyesinin üzerine çıkmanın yanı sıra bir eksenel direnç seviyesinin üzerine çıktığını gösterdi…

Analistlerin bir kısmı bu düşünceye katılıyor. Ancak diğerleri ise Chainlink’in şu anda içinde olduğu yükseliş durumuna işaret ediyor.

Bu yükseliş teknik eğilimleri LINKin bir blockchain analitik firması olan Santimente göre pozitif bir sinyal oluşturmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkıyor: “$ LINK günlük aktif adreslerde dün tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü. Bu onu 1349 dolara düşüren bir #altcoin düşüşüyle ​​birlikte geldi. Şimdi 16.10 dolara geri döndüğümüzde DAAdaki bir ATHden oluşan klasik yükseliş farkı meyve vermeye başlıyor.”

Hong Kong merkezli bir kripto hedge fonu olan The Spartan Grouptan Kelvin Koh LINK ve BANDde devam eden hareketin tüm DeFi merkezli varlıklarda daha yüksek bir hareketle gerçekleşeceğini düşünüyor. Bu konula ilgili olarak da “Oracles DeFi mitinginin önceki ayağını yukarı ve sonra aşağıya doğru yönlendirdi. Bugünün $ LINK ve $ BAND oranlarındaki hareket herhangi bir gösterge ise daha geniş DeFi alanı için bir sonraki ralli takip etmelidir” dedi…

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku