Cardano Fiyat Tahmini: Yüzde 25'lik Ralli mi Geliyor?
Cardano Fiyat Tahmini: Yüzde 25'lik Ralli mi Geliyor?

Cardano Fiyat Tahmini: Yüzde 25’lik Ralli mi Geliyor?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) fiyatı, son piyasa düşüşünü atlattı ve kendi konumunu korudu. Devam eden konsolidasyonuna ek olarak, ADA, yakında bir geri dönüşü başlatabilecek likidite toplamak için çok önemli bir seviyenin altına girdi.

Cardano fiyatı harekete geçmeye hazır

Cardano fiyatı, Haziran ortasından bu yana likidite fraktalları üretiyor ; bu, esasen önceden oluşturulmuş düşük seviyenin bir süpürme ve ardından hızlı bir yükseliş. Şimdiye kadar, en sonuncusu 2 Ekim’de olmak üzere sekiz likidite çalışması oldu. İlginç bir şekilde Cardano fiyatı da 0,425 dolar seviyesinin üzerine çıkarak alıcıların geri döndüğünü gösteriyor. İleriye dönük olarak, yatırımcıların ADA’nın bir boğa rallisi başlatma yolunu açacak olan 0,435 dolarlık engelin üzerinde toparlanmasını beklemesi gerekiyor. Bu gelişme, Cardano fiyatının önce 0,472 dolarlık direnç bariyerini yeniden test ettiğini görebilir ve bu da onu 0,505 dolarlık bir başka önemli seviyeye itecek. Bu yükselişin amacı, ADA’yı 0,530 dolarda yeniden dengelemek olacaktır.

cardano

Öte yandan, Cardano fiyatı 0,425 doların üzerinde kalamazsa, bu zayıflık anlamına gelir. 7 Ekim’in düşüğü 0,415 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, daha düşük bir dip üreterek Cardano fiyatı için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Bu gelişme, ADA’nın haftalık destek seviyesini 0.380 dolardan tekrar ziyaret etmek için yüzde 8 çöküşünü görebilir.

Charles Hoskinson: Blockhain ağı yakında Voltaire çağına girecek

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Cardano ( ADA ) kurucusu Charles Hoskinson, blockchain ağının yakında Voltaire çağına gireceğini ve endüstriye “merkeziyetsiz yönetimin nasıl yapılacağını” göstereceğini söyledi. Voltaire dönemi, Cardano’nun bir oylama ve hazine sistemi getirerek tamamen özerk olacağı dönemdir. Dönem, Shelley döneminde dağıtılmış altyapının tanıtılmasıyla başlayan Cardano’nun tamamen merkeziyetsizleşmesime işaret edecek. O zamana kadar blockchain kullanıcıları, Cardano iyileştirme önerileri sunabilecekleri için ağ yönünde daha fazla söz sahibi olacaklar.

Cardano Kurucusu Açıkladı: Bankalara Güvenmeyin, Tek Yol Kripto!

Hazine, topluluk tarafından geçirilen herhangi bir TYP’yi finanse etmek için de yerinde olacaktır. İşlem ücretlerinin bir kısmı hazine için toplanacak. Cardano’nun yol haritasına göre Voltaire, IOHK’nın Cardano yönetiminin sonunu ve “gerçekten merkeziyetsiz” bir blok zinciri ağına evriminin başlangıcını işaret edecek. Bingsheng Zhang tarafından IOHK blogunda yayınlanan bir blog yazısı , Project Catalyst’in hazine ve demokratik oylama kavramını test ettiğini açıkladı ve şunları söyledi:

IOHK, Cardano topluluğu içinde açık, demokratik bir kültür oluşturmak için araştırma, sosyal deneyler ve topluluk onayını birleştiren Project Catalyst’te hazine mekanizması yeteneklerini şimdi uyguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cardano Fiyat Tahmini: Yüzde 25’lik Ralli mi Geliyor?