Cardano (ADA) için teknik sinyaller hangi yönü gösteriyor

0 5

Cardano (ADA) 16 Ocakta düşüş trendi çizgisinin üzerine yükseldi ve yükseliş trendinin yeniden başladığını işaret etti. Boğalar fiyatı genel direncin yakınında 17 Ocakta 0.40 dolara itti ve bu da sert bir bariyer görevi görebilir.

Bununla birlikte yükselen hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesindeki RSI boğaların komuta ettiğini gösteriyor. Boğalar fiyatın 0.34 doların altına düşmesine ve devam etmesine izin vermezse 0.40 doların üzerinde bir kırılma olasılığı artar. Yukarı yönde bir sonraki hedef 050 dolar.

Bu varsayımın aksine eğer ayılar fiyatı 034 doların altına çekerse daha yüksek seviyelerde agresif kar rezervasyonu önerecektir. ADA / USD çifti daha sonra 20 günlük EMAya (0.288 dolar) düşebilir.

20 günlük EMAdan güçlü bir toparlanma yükseliş trendini sağlam tutabilir ancak altındaki bir kırılma kısa vadeli bir zirveye işaret edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku