Cardano (ADA) için karasız bir seyir hakim

0 5

Cardano (ADA)  20 günlük üssel ortalamadan  (0.173 dolar) geri döndü ve 0.1966315 doların üzerine çıktığında 3 Ocakta yükseliş trendini sürdürdü. Bugün altcoin gün içi 02399022 dolara yükseldi ancak boğalar daha yüksek seviyeleri sürdüremedi.

Bugünkü Doji şamdan modeli boğalar ve ayılar arasında kararsızlık olduğunu gösteriyor. Ayılar daha yüksek seviyelerde satılırken boğalar düşüşlerde alım yapmaya devam ediyor.

Bugünkü geniş aralıklı günün ardından boğalar ve ayılar üstünlük için savaşırken önümüzdeki birkaç gün içinde dalgalanma azalabilir.

Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesine yakın RSI boğalara avantaj sağlıyor. Boğalar fiyatı 021 doların üzerinde tutabilirse ADA / USD paritesi yukarı hareketine devam edebilir.

20 günlük üssel hareketli ortalamanın altındaki bir kırılma zayıflığın ilk işareti olacak ve 50 günlük basit hareketli ortalama (0155 dolar) çatlakları destekliyorsa düzeltme derinleşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku