Canaan Creative, önde gelen yöneticilerden dördünün şirket ile bağlantısını kesti

0 1

Önde gelen bir Bitcoin madencisi üreticisi olan Canaan Creative şirketin siciline göre önde gelen yöneticilerinden eş başkan Kong Jianping icra direktörü Sun Qifeng kurucu ve CFO Li Jiaxuan ve supervizor Tu Songhua olmak üzere dört ismi 6 Temmuzda şirketin listesinden çıkardı.

Canaan Creativein Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Nangen Zhang şu anda şirketin İcra Direktörü ve Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Zhang 2015 yılında CEO olarak şirkete katıldı. Meng Lu ise şirketin siciline yeni süpervizör olarak eklendi.

Çin medyası bu değişikliklerin şirketin iç yönetimi ve uzun vadeli stratejisi konusundaki anlaşmazlıklara yol açtığını bildirdi. Ancak Canaan bu ani değişimin ardındaki gerekçeler hakkında yorum yapmadı.

Ayrıca vaka yönetiminin yeniden yapılandırılması gerçekleştiyse şirket henüz Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kamuya açık bir şekilde kabul etmek için herhangi bir belge sunmadı.

Geçen yıl Şubat ayında Canaanın 2013ten beri yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Xiangfu Liu firmanın stratejisi konusundaki bir anlaşmazlık nedeniyle yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku