Canaan Creative, önde gelen yöneticilerden dördünün şirket ile bağlantısını kesti

Abone Ol
Canaan Creative, önde gelen yöneticilerden dördünün şirket ile bağlantısını kesti
Gökçe Hürata
 • 11 Temmuz 2020
 • Yazar:

  Önde gelen bir Bitcoin madencisi üreticisi olan Canaan Creative, şirketin siciline göre, önde gelen yöneticilerinden eş başkan Kong Jianping, icra direktörü Sun Qifeng, kurucu ve CFO Li Jiaxuan ve supervizor Tu Songhua olmak üzere dört ismi 6 Temmuz'da şirketin listesinden çıkardı.

  Canaan Creative'in Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Nangen Zhang, şu anda şirketin İcra Direktörü ve Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Zhang, 2015 yılında CEO olarak şirkete katıldı. Meng Lu ise, şirketin siciline yeni süpervizör olarak eklendi.

  Çin medyası, bu değişikliklerin şirketin iç yönetimi ve uzun vadeli stratejisi konusundaki anlaşmazlıklara yol açtığını bildirdi. Ancak Canaan, bu ani değişimin ardındaki gerekçeler hakkında yorum yapmadı.

  Ayrıca, vaka yönetiminin yeniden yapılandırılması gerçekleştiyse, şirket henüz Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na kamuya açık bir şekilde kabul etmek için herhangi bir belge sunmadı.

  Geçen yıl Şubat ayında, Canaan'ın 2013'ten beri yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Xiangfu Liu, firmanın stratejisi konusundaki bir anlaşmazlık nedeniyle yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Canaancreative ile ilgili her şey

  Canaan Creative, önde gelen yöneticilerden dördünün şirket ile bağlantısını kesti

  Canaan Creative, önde gelen yöneticilerden dördünün şirket ile bağlantısını kesti

  Önde gelen bir Bitcoin madencisi üreticisi olan Canaan Creative, şirketin siciline göre, önde gelen yöneticilerinden eş başkan Kong Jianping, icra direktörü Sun Qifeng, kurucu ve CFO Li Jiax...

  • 11 Temmuz 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.