Analist Büyük Fiyat Artışı Beklediği Altcoin Projesini Açıkladı!

567

Ünlü kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, altcoin piyasasında popüler olan projelerden XRP’nin fiyatında önümüzdeki yıl neler olacağını analiz etti.

Bu seviyelerde kalabilirse, XRP yüzde 140’lık bir ralliyi ateşleyebilecek konuma gelecek

Van de Poppe, Youtube üzerinden 153 bin abonesine, XRP’nin fiyat aralığını kabaca 0,81 ila 0,97 ABD doları arasında gördüğünü söylüyor. Analiste göre, XRP bu seviyelerde kalabilecek düzeye gelirse, altcoin’i yüzde 140’lık güçlü bir ralliyi ateşleyecek bir konuma getirecek. Ünlü kripto para analisti Poppe, bu konuyu şu şekilde yorumluyor:

Eğer bunlar devam edecekse, büyük olasılıkla 2 dolarlık ralliye yönelik bir senaryomuz olacak. Bu senaryoda kırılma yaşayacağız ve bu seviyeler (0.90 dolar, 1.00 dolar ve 1.20 dolar) tetikleyici olacak… Sonra, dikey hareket edeceğiz.

Poppe, altcoin piyasalarındaki düşüş eğiliminden rahatsız olmadığını söylüyor

Van de Poppe, XRP’nin bir sonraki hedef noktalarının 2,87 dolar ve 4,33 dolar olduğunu belirtmek için bir Fibonacci uzatma aracı kullanıyor. XRP, Van de Poppe’nin senaryosunu takip ederse, altcoin XRP potansiyel olarak mevcut fiyatlardan yüzde 420’nin üzerine çıkabilir. Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, XRP’nin 2022’de kendini tekrar kanıtlayabileceğine inanıyor. Kripto para analisti Poppe, YouTube videosunun yorumlar bölümünde, bu fiyat tahminlerini hafta sonu XRP’nin değeri düşmeden önce yaptığını belirtiyor. Ancak tahminlerinin değişmediğini söylüyor. Genel olarak, Van de Poppe 521 bin Twitter takipçisine şu anda kripto piyasalarındaki düşüş eğiliminden rahatsız olmadığını söylüyor. Bu konuda attığı tweet ise şu şekilde:

Mayıs çöküşünden bu yana korku bu kadar artmamıştı. Piyasadaki hissiyat adeta cenaze gibi. Bunu sevdim.

 

XRP, yazı yazıldığı esnada 0,83 ABD dolarından işlem görüyor ve son 24 saatte yüzde 3,77 yükseliş gördü. Daha önce Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, piyasa değerine göre sekizinci sıradaki bu kripto para birimi, 30 günün en yüksek seviyesi olan 1,35 dolardan yaklaşık yüzde 40 düştü. XRP fiyatı, arkasındaki şirket olan Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal mücadeleden de zaman zaman etkileniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku