Analiste Göre Bu Altcoin Ralliye Öncülük Edecek

1.914

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve trader, kripto boğa piyasasını yeniden canlandıracağına inandığı bir altcoin projesini değerlendiriyor.

Altcoin Ethereum boğa piyasasının devam etmesinde güçlü bir rol üstleniyor

Credible takma adlı kripto para stratejisti, yeni bir videoda 275.300 Twitter takipçisine, altcoin Ethereum’un acımasız bir piyasa düzeltmesinin ortasında Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı güçlü performansının, piyasaların hala yükselişte olduğunun bir işareti olduğunu söylüyor. Konuya ilişkin olarak Credible şöyle açıklamada bulunuyor:

Bu aylık 0,075 BTC’yi (3.662 dolar) desteklediğimiz sürece, Ethereum  (ETH)’da genel olarak yükselişe geçiyorum. Beyler, az önce gördüğümüz bu büyük düşüşü size göstermek istiyorum, Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) güzel bir şekilde ayakta duruyor. Bu, altcoin projelerinin öne geçtiği, altcoin’lerin parlamaya başladığı zaman olarak görülebilir.

Eğer bu bir ayı piyasası olsaydı, Bitcoin düzeltirken Ethereum/Bitcoin şu anda patlamayacaktı. Çok, çok sert düşebilirdi. Destek noktası tutuyor. Yukarı yönlü, yükselişe doğru itiyoruz.

Altcoin projelerinin bu düşüş sonrasında Bitcoin’den daha sert toparlanacağını düşünüyorum. Özellikle altcoin Ethereum’un bunu fazlasıyla iyi yapacağı beklentisindeyim.

Yazımız hazırlanırken, ETH/BTC son 24 saatte %11 oranının üzerinde bir artışla 0,086 BTC’den (4.224 dolar) işlem görüyor.

Credible, derin düzeltmeden sonra bile Bitcoin’de yükselişte

Bitcoin (BTC)’in, bir saatten kısa bir sürede 52 bin dolardan 43.500 dolara düştüğünü gösteren Credible, bu destansı bir düzeltmeden sonra bile lider kripto para birimine ilişkin olarak beklentilerinde yükselişe geçiyor. Kripto para strateji uzmanına göre, dünkü derin geri çekilmenin BTC ve altcoin projeleri için bir makro düzeltme aşamasının sona erdiğine işaret ettiğine inanıyor. Konuya ilişkin görüşlerini paylaşan Credible, sözlerine şöyle devam ediyor:

Şimdi bu düzeltmeyi tamamladığımıza inanıyorum. Beklentim, 30 bin dolardan düşük seviyelerin üzerine daha yüksek bir dip koymamız. Ayrıca bunun üzerindeki her şey yolunda görünüyor ve bence şu anda gördüğümüz şey de bu.

Yazımızın hazırlandığı sırasında, Bitcoin gün içinde %7’nin üzerinde bir düşüş yaşayarak 49.104 dolardan işlem görüyor. Bitcoin fiyatı son 24 saatte %4,3 oranında artış kaydetti. Altcoin Ethereum ise son 24 saatte 4.228,56 dolardan işlem görüyor. ETH fiyatının ise son 24 saatte %6,7 oranında arttığı görülüyor. Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku