Bu sinyal en son geldiğinde Bitcoin yüzde 140 yükselmişti… Şimdi tekrar geldi

0 1

Bu yılın başından beri yaklaşık yüzde 30luk bir kazanç sağladı ve birkaç hafta içinde 7 bin dolarlı seviyelerden 9 bin 250 dolarlı seviyelere kadar yükseldi.
Bu olumlu teknik sinyaller son birkaç gündür yanıp yanıp sönüyor. Çünkü Bitcoini 2019un ikinci yarısında rahatsız eden yüzde 50 düşüş trendine kesin bir son veriyor.

MEHMET ÇOBANIN YORUMUNU DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

Cryptocurrency traderı Brent veya Blockchainblitz yakın zamanda Bitcoinin günlük grafiğinin önemli bir teknik sinyal kaydettiğini kaydetti: 50 günlük hareketli ortalama dünkü işlemlerde 100 günlük hareketli ortalamanın üzerinde geçti.

Blockchainblitz bu teknik sinyalin 2014ten beri 8 kez görüldüğünü ve bu sinyal sonrası Bitcoin’in yukarı yönlü bir hareket eslediğini belirtiyor. 

Gerçekten de bu sinyal yakın geçmişte BTCnin 2019un başında 5 bin 800 dolar olduğu dönemde geldi ve sonrasından yüzde 140’a varan bir yükseliş gerçekleşti. Örnekler bununla da sınırlı değil. Brentin çizelgesinde işaret ettiği diğer tarihi örnekler de var.

Ancak bu da unutulmamalı bu sinyal tek başına Bitcoinin rallisinin henüz yeni başladığını gösteren bir gösterge olmamalı
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku