Bu Memecoin İçin Müjdeli Haber Geldi! Yakım Oranları Artıyor!

Bu Memecoin İçin Müjdeli Haber Geldi! Yakım Oranları Artıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere son 24 saatlik süreç içerisinde birçok kripto para birimi değer kaybetti. Popüler memecoin Shiba Inu ise son 24 saatlik süreç içerisinde yüzde 6.5 değer kaybederken, memecoin için müjdeli haber geldi! Yakından takip edilen kripto para biriminin yakım oranları artıyor! İşte detaylar…

Popüler memecoin Shiba Inu için yakım oranları artıyor!

Kripto para piyasası son 24 saatlik süreç içerisinde düşüşe geçti. Memecoin’lerin tamamı satış baskısı altına girmiş bulunuyor. Bununla beraber Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz 24 saatlik periyotta yüzde 6.5 değer kaybı yaşadı. Bununla beraber son 7 günlük süreç içerisinde 0,00001206 dolar seviyesinden gerileyen SHIB, anlık olarak 0,00001127 dolar seviyesine kadar düşüş yaşadı. Öte yandan bir diğer popüler memecoin olan Dogecoin’de de durum farklı değil. DOGE, yüzde 6 değer kaybı yaşayarak yatırımcılarını endişelendirse de SHIB yatırımcıları için durum aynı değil.

Shiba Inu Yatırımcıları Dikkat: Bu Gelişmeyle Uçtu!

Shiba Inu yakım mekanizması için duyurulan haber sonrası, SHIB yatırımcıları heyecanlandı. Habere göre Shiba Inu yakım mekanizmasının oranları yüzde 1.100 artış yaşadı. Bununla beraber SHIB, her ne kadar düşüş yaşasa da düşüş esnasında token arzını da düşürmeyi başardı.

SHIBburn verilerine göre Shiba Inu yakım mekanizması, son 24 saatlik süreç içerisinde 110 milyondan fazla SHIB yakımında bulundu. Veriler yüzde 1.100’lük bir artışa işaret ederken, kripto para analistleri, 100 milyonun üzerindeki günlük yakım işlemlerini Shiba Inu için son derece başarılı buluyor. Peki fiyat seviyesi neden düşük? Fiyatlar neden düşüyor?

Shiba Inu İçin Son Dakika Gelişmesi: Açıklandı!

Yatırımcılara göre fiyat seviyesi düşüş yaşarken artan yakım seviyeleri ters orantılı olabilir ve birçok yatırımcıya garip gelebilir. Fakat uzmanlar bu durumun Shiba Inu’nun yakım mekanizması ile uyumlu olduğunu aktarıyor. Uzmanların açıklamalarına göre Blockchain üzerinde artan etkinlik ve işlemler, yakımlara hız kazandırıyor. Bununla beraber popüler memecoin SHIB fiyatı düşüşe geçerken, birçok yatırımcının satış yapması, ağdaki işlem sayılarında da artış sağlıyor. Öte yandan verilere bakıldığında SHIB’in 3 aylık direnç çizgisinden ayrılamamasıyla birçok yatırımcı pozisyonlarını kapatmış bulunuyor. SHIB, anlık olarak 0,00001127 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Dogecoin yeni ağ güncellemeleriyle dikkat çekiyor!

Bir başka memecoin projesi olan lider memecoin DOGE, Elon Musk’ın Tweetlerini özlemiş görünüyor. Memecoin lideri DOGE, 2021 yılından bu yana Elon Musk’ın favori token’ı olarak karşımıza çıkıyor ve yeni güncellemelerle adını duyuruyor. Elon Musk’ın CEO’su olduğu Twitter, Dogecoin için yeni bir cashtag tanıttı ve bu durum mevcut piyasa değerine olumlu bir etki oluşturdu. Bununla beraber ağ güncellemeleri ve DOGE’u Robinhood’a listelenme planları, fiyat performansına etki etti.

Devasa Dogecoin Fonu Duyuruldu: DOGE Ne Olacak?

Son 24 saat içerisinde yüzde 5.9 düşüş yaşayan DOGE, anlık olarak 0,083944 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Memecoin İçin Müjdeli Haber Geldi! Yakım Oranları Artıyor!