Bu indikatör Bitcoin için büyük bir harekete işaret ediyor

0 2

Dünkü yükselişin ardından Bitcoin 10 bin doların hemen üzerinde bir miktar güçlü bir dirençle karşılaştı. Bu durum BTC’nin ana destek seviyesini 10 bin dolara indirdi. Boğaların bu seviyede kalmaması BTCyi belirgin şekilde düşüren kısa vadeli bir eğilim değişikliğine işaret edebilir.

Önemli bir teknik göstergenin Bitcoinin büyük bir hareket için yükselme olasılığına işaret ettiğini şimdi not etmek önemli. Bu durum 2019un son birkaç ayı için eğilim göstereceği yönün giderek artacağı anlamına geliyor.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 10 bin 348 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik en yüksek seviye olan 10 bin 500 dolardan biraz uzaklaşmış görünüyor.
Twitterda popüler bir kripto analisti olan Chonis Trading son zamanlarda yayınladığı bir tweette şimdiki fiyat harketlerini 2018’le karşılaştırarak bu durumun büyük bir hareketin yaklaşma ihtimaline işaret ettiğini açıkladı.

Bu yeni hareketin Bitcoine hangi yöne gönderebileceğini belirten Chonis BTCnin şu anda 2018 fiyat hareketiyle bazı benzerlikler gösterdiğini bunun da büyük bir düşüşün muhtemel olduğuna işaret ettiğini açıkladı.

Gelecek günler ve haftalar hem analistler hem de yatırımcılar için oldukça aydınlatıcı olabilir çünkü BTC’nin 10 bin dolara düşmesi tepkisi kripto paranın yılın ikinci yarısında nasıl bir eğilim izleyeceğinin tonunu belirleyebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku