Bu haftanın en çok kazanan 3 kripto para birimi

0 2

Kripto para birimi endüstrisinde son zamanlarda olumlu bir tablo sergileniyor. Birçok coin fiyat hareketliliği yaşarken bazı coinler güçlü bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Kripto para birimlerinin ilki olan Bitcoin 10.000 doları aşarak büyük bir atılımda bulundu. Bulunduğu seviye ile yetinmeyip 12.000 dolara kadar yükseldi. Buna rağmen Bitcoin haftanın en iyi performansını gösteren tek kripto para birimi olmadı. Daha iyi bir seviyede yer alan birden fazla kripto para birimi bulunuyor.

Zcash 

Zcash (ZAC) hafta başında gösterdiği fiyat ile mevcut durumu karşılaştırıldığında haftanın en iyi kripto para birimi arasında yer alıyor.

Mevcut durum itibariyle 23. sırada yer alan Stablecoin %+25.16 fiyat artışı ile 84 dolardan 101 dolara yükseldi. Şu an bulunduğu mevcut seviyesi olan 94.24 dolar ile zirveye ulaştı.

DASH

Bu hafta ikinci en iyi performans gösteren Dash % 16.3ten fazla artış ile Zcash gibi 84 dolar civarında yer aldı. Ancak bu durumda 84 dolar bir direnç seviyesinden ziyade bir destek oldu.

Hafta süresince Dash fiyatı desteği geride bırakmaya başladı. Aynı zamanda 92 dolar ve 100 dolar dirençlerini kırarak 104 dolara yükseldi. Zirveyi gören coin 96 dolara hafif bir düzeltme yaparken mevcut durumda Dash fiyatı yeniden artış göstererek 101.4 dolar seviyesinde yer alıyor.

XRP

Üçüncü sırada hafta başına göre % 14.99luk artış ile XRP bulunuyor. XRP fiyatı 026 dolardan 032 dolara yükseliş gösterdi. Ardından 028 dolara düştü ve 0.31 dolara geri döndü.

Şu anda bu dirence yaklaştıkça 0.30 doların hemen altında olan coin dengelenmeyi başardığı takdirde bu seviyenin güçlü bir destek olarak hareketlilik göstermesi olasılıklar dahilinde bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku