Bu hafta bu 3 kripto para birimine dikkat!

0 1

Bitcoin nihayet hareketlendi. Neredeyse 2 aylık bir süre boyunca oldukça dar bir aralıkta hareket eden Bitcoin yeni haftaya kısmen de olsa hareketli başladı ve 9 bin 300 dolarlı seviyelerin üzerine çıktı. Analistler ve uzmanlar Bitcoin’de başlayan bu hareketin bu hafta boyunca devam edebileceğinin altını çiziyor.

Geçen hafta altcoinlerde yükselişleri ile öne çıkan birçok altcoin vardı. VeChain (VET) Bancor (BNT) ve Kyber Network (KNC) ilk üçte yer aldı.

Bunların dışında Cardano (ADA) hafta başından itibaren hafta ortasında yüzde 25 artış kaydetti. EOS sosyal ağıyla herkese açık sesiyle hareket halindeydi.

Bu hafta ise izlenmesi gereken 3 önemli kripto para birimi var. Bunlar;

Tron (TRX)

Kripto para piyasasında en tartışmalı projelerden biri olan Tron (TRX) yarın büyük bir güncellemeden geçecek. Geçen ay yapılan açıklamada TRON 4.0ın piyasaya sürülmesinin Blockchain tarihi için önemli bir dönüm noktası olacağı öne sürüldü. Sanal makine tarafından desteklenen ilk akıllı sözleşme gizlilik protokolünün TRON 4.0 ile sunulacağı ve bu protokolün aynı zamanda mevcut olan “en güvenli en üretken ve ekonomik” gizlilik protokolü olduğu kaydedildi. Ayrıca blok onay sürelerinin 57 saniyeden 3 saniyeye düşeceği ve bu güncellemelerin diğer halka açık zincirlerde TRON 4.0ı vurgulayacağı belirtiliyor.

Kyber Network (KNC)

Kyber Network (KNC) son DeFi çılgınlığı ile yıldızı parlayan bir projedir. Özellikle fiyat açısından geçtiğimiz ay iyi performans gösteren proje Haziran ayının başından bu yana yaklaşık yüzde 200 kar fırsatı verdi. Topluluk yarın Katalitik güncellemenin coşkuyla uygulanmasını bekliyor ve bu fiyata görülüyor.

VeChain (VET)

Bu hafta VeChain önünde önemli bir olay var. VeChain tarafından bir gün önce yapılan açıklamada projenin Çinin Şangay yerel yönetimi tarafından düzenlenen 2020 Dünya Yapay Zeka Konferansına katıldığı bildirildi. Bu konferans VeChain için önemli bir fırsat olarak görülüyor. Amazon Microsoft ve Alibaba gibi devler de türünün en büyüğü olan konferansa katılacak. Ayrıca VeChain “Geleceği Blockchain Ekonomiyi Güçlendirin” başlıklı konferansta ilk Blockchain teknolojisi oturumunu açacak.

Söz konusu konferans 9 Temmuz 2020de 11 Temmuz 2020de yapılacak. Konferans sosyal mesafe politikaları ve Kovid-19 salgını nedeniyle sınırların kapatılması nedeniyle çevrimiçi gerçekleştirilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku