Bu formasyona göre Bitcoin düşebilir

0 0

Bu ürkütücü fraktal Bitcoin’in fiyatının neden yüzde 20 oranında çökebileceğini gösteriyor

XRPDE YÜZDE 60 PRİM POTANSİYELİ… TIKLAYIN…

Yeni yıla oldukça hızlı başlayan hatta kazançlarını yüzde 40’a çıkaran Bitcoin’de 9 bin 200 dolarlı seviyelerden sonra zayıflık belirtileri görülmeye başlandı. Yaklaşık yedi gün önce 9 bin 200 dolarlı seviyeleri test etmesinden sonra geçen sürede önde gelen dijital varlığın fiyatı yüzde 11 oranında düşerek 8 bin 200 dolarlı seviyelere geriledi.

Bitcoin fiyatındaki bu gerilemeyle bazı analistler dip bulunduğunu düşünüyor kısa vadede. Ancak üst düzey bir Bitcoin analisti böyle düşünmüyor ve önerdiği ürkütücü bir fraktal ile BTCnin bu seviyelerden sert bir şekilde gerilemesinin an meselesi olduğunu belirtiyor

Son birkaç hafta içinde Bitcoin önemli düşüş trendlerini kırdı ve geçen yılın Aralık ayında kaydedilen 6 bin 400 dolarlık dip seviyesinden bu yana yüzde 40’a yakın değer kazandı. Sayısız analist gördüğümüz yükselişin Ekim 2019da meşhur Çin Pump’ını hatırlattığını belirtti. Hatırlanacağı gibi Başkan Xi Jinping’in blok zincirini onaylaması ile Bitcoin bir günde yüzde 40 yükselmişti.

Yaşanan bu hareketle birkaç göstergeyle birlikte hareketin yönünde ve fiyat hareketinin nasıl oluştuğunda benzerlikler görülüyor.

Trader Cold Blooded Shillerın yakın tarihli bir analizine göre benzerlikler bundan daha da ileri gidiyor. O’na BTC fiyatı bu seviyelerden sert bir şekilde düşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku