Bu ‘coin’e dikkat! Son 24 saatte yüzde 40 arttı

0 3

Numeraire (NMRUSD) boğaları fiyatı son 24 saatte yaklaşık yüzde 40 arttı. Bu yükselişle birlikte yıllık bazda en yüksek seviyeyi test ediyor.

Şu an için 75inci en büyük kripto para token’ı 41 dolar seviyesinin kendine haftalık destek noktası olarak belirledi. Bu noktadan gelen alımlarla 6296 dolara yükseldi. Peki neden? Traderlar ağustos ayındaki rallinin arkasındaki ana nedenlerden biri olarak NMRnin en iyi borsalarda listelenmesini gösteriyor.

Boğa koşusuna devam

ABD merkezli Coinbase ve Malta merkezli Binance iki hafta önce işlem platformlarında Numeraire özellikli çiftleri listelemeye başladı. NMRnin dünyanın önde gelen kripto borsalarına yaptığı son eklemeler tokeni hem daha likit hem de ana akım traderlar ve yatırımcılar için erişilebilir hale getirdi.

Daha önce NMR / USD listeleme haberlerinde yaklaşık yüzde 200 arttı. 17 Ağustos itibarıyla parite yaklaşık yüzde 40 daha düşük bir düzeltme yapmadan önce 69.08 dolardan işlem görüyordu. Bu seviyeden sonra gerilemenin ardından yatay bir seyir gözlemlendi.

Yeni haftayla birlikte Numeraire yüzde 61 yükseldi.

Ancak daha yüksek volatilite üst seviyelere yakın aşırı dalgalanma sağlayarak paritenin daha da düşmesine neden oldu. Yine de NMR önceki yılın en yüksek seviyesinin üzerinde kapanmayı beklerken yukarı yönlü eğilimini korudu.

Teknik anlamda sebeplerden biri olarak 20 günlük üssel hareketli ortalamanın üzerinde kalması gösteriliyor. NMR yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi yeşil dalganın yakınında daha yüksek bir satın alma duyarlılığı buldu.

Numeraire teknik analizi

NMR fiyatının bundan sonraki seyriyle ilgili olarak hareketli ortalamalarla birlikte Fibonacci geri çekilme grafiği daha net bir resim sağlayacak.

Numeraire’in 20-WMA yakınında haftalık desteğinin çalışması ve bu destek noktasından bulduğu güç fiyatı daha yüksek seviyelere götürdü. Kripto para birimi teknik direnci olarak 6789 dolar seviyesi dikkat çekiyor

Bu seviyesini üzerin çıkılması durumunda yatırımcıların yukarı yönlü hedefini 8581e çıkarabilir. Bu arada olası geri çekilmelerde sırasıyla 53.82 – 43.94 ve 34.06 dolar seviyeleri destek görevini görecek.

Aynı zamanda aşırı alım Göreli Güç Endeksi fiyat düzeltmesinin aşağı yönlü olduğunu gösteriyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku